align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - STAREJŠI DEČKI U15
  Zapisnik: 6. krog 04.10.15
   TEKMA: Preddvor-Velesovo - Jesenice B 0:8 (0:4)
   Kraj: VELESOVO - NC VELESOVO    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Oblak Tomaž
   1. pomočnik: Kalar Gašper
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Velesovo
Priimek in ime
  1  Roblek Rok (V)
  2  Jamšek Rok
  4  Kos Gregor
  6  Ajdovec Nejc (K)
  8  Kabić Matija
  9  Damjanović Miralem
  10  Černe Janez
  11  Krmavnar Nik
  13  Beton Nejc
  17  Jamšek Blaž
  18  Rozman Jaka
   Jesenice B
Priimek in ime
  5  Talić Benjamin
  6  Klarić Mateo
  7  Medja Mark
  8  Khodakhah Benjamin
  10  Džafić Din (K)
  11  Bajrić Amar
  12  Kovač Dejan (V)
  14  Talić Eldar
  15  Biščević Alan
  16  Bećirović Tarik
  18  Sušnik Jaka
  Rezervni igralci
  3  Kukić Aleks
  12  Murnik Vid (V)
  16  Remic Jernej
  Rezervni igralci
  2  Kaltak Vahid
  4  Kovač Erik
  9  Džombić Benjamin
   TRENER
   Preddvor-Velesovo
   Jesenice B
   STRELCI
   Preddvor-Velesovo
   Jesenice B
   0:1 8 - Khodakhah Benjamin (11')
   0:2 7 - Medja Mark (17')
   0:3 11 - Bajrić Amar (23')
   0:4 7 - Medja Mark (25')
   0:5 10 - Džafić Din (38')
   0:6 11 - Bajrić Amar (44')
   0:7 10 - Džafić Din (64')
   0:8 8 - Khodakhah Benjamin (66')
   OPOMINJANI
   Preddvor-Velesovo
   Jesenice B
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Velesovo
   Jesenice B
   MENJAVE
   Preddvor-Velesovo
  Minuta  Igralec
  47'     16 - Remic Jernej
       13 - Beton Nejc
  47'     12 - Murnik Vid
       1 - Roblek Rok
  55'     3 - Kukić Aleks
       18 - Rozman Jaka
   Jesenice B
  Minuta  Igralec
  46'     4 - Kovač Erik
       18 - Sušnik Jaka
  46'     9 - Džombić Benjamin
       16 - Bećirović Tarik
  67'     2 - Kaltak Vahid
       8 - Khodakhah Benjamin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan