align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - STAREJŠI DEČKI U15
  Zapisnik: 8. krog 18.10.15
   TEKMA: NOGA Triglav - Škofja Loka-Medvode 0:2 (0:0)
   Kraj: Kranj - ŠC Kranj-umetna trava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Damjanovič Alen
   1. pomočnik: Vreček Bor
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NOGA Triglav
Priimek in ime
  1  Alagić Adam (V)
  2  Cafuta Timotej
  3  Bobarić Belmin
  5  Stanković Matjaž
  6  Žmavc Žan
  8  Zlatkov Aleks
  10  Kryeziu Altin
  13  Vuković Luka (K)
  14  Frlic Kristijan
  16  Sarafimov Andrej
  18  Stojanovič Jan Jure
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  2  Čengija Luka
  5  Gruden Nik
  6  Križaj Martin
  7  Bizant Žiga (K)
  8  Lazar Jakob
  9  Jovanov Mihail
  10  Pipp Jan
  12  Žorž Maks (V)
  14  Peulić Luka
  17  Šlibar Tilen
  18  Poljanšek Žan
  Rezervni igralci
  4  Bojić Igor
  11  Mišić Marijo
  15  Suljanović Edvin
  19  Zupan Gal
  Rezervni igralci
  4  Bernik Bine
  11  Šifrar Tjaš
  13  Hvasti Luka
  16  Trdina Jaka
  22  Jerman Matic
  23  Prebil Grintal Miha (V)
  24  Likar Matic
   TRENER
   NOGA Triglav
   Škofja Loka-Medvode
   STRELCI
   NOGA Triglav
   Škofja Loka-Medvode
   0:1 5 - Gruden Nik (60')
   0:2 8 - Lazar Jakob (68')
   OPOMINJANI
   NOGA Triglav
    18 - Stojanovič Jan Jure (13')
    10 - Kryeziu Altin (52')
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NOGA Triglav
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NOGA Triglav
  Minuta  Igralec
  36'     15 - Suljanović Edvin
       2 - Cafuta Timotej
  61'     4 - Bojić Igor
       14 - Frlic Kristijan
  61'     19 - Zupan Gal
       6 - Žmavc Žan
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Hvasti Luka
       10 - Pipp Jan
  46'     11 - Šifrar Tjaš
       14 - Peulić Luka
  66'     4 - Bernik Bine
       17 - Šlibar Tilen
  69'     16 - Trdina Jaka
       18 - Poljanšek Žan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan