align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - STAREJŠI DEČKI U15
  Zapisnik: 8. krog 18.10.15
   TEKMA: Sava Kranj - Šenčur 1:4 (1:0)
   Kraj: Stražišče - ŠC Stražišče    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Zupan Žiga
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Hočevar Žan Marko (V)
  4  Kaurinović Oliver (K)
  8  Hočevar Jaka
  9  Jeram Žan
  10  Maksimović Dejan
  15  Tadina Miha
  16  Perić Luka
  17  Milašinović Tim
  18  Kutnjak Mark
  20  Čirić Tim
  21  Petkovski Petar
   Šenčur
Priimek in ime
  4  Sajevic Mark
  6  Mavri Maks
  8  Debeljak Jan
  11  Ovnik Nik
  12  Mikič Denis (V)
  13  Čkonjević Nikola
  14  Čadež Jaroš
  15  Zadravec Andraž
  16  Knific Aljaž (K)
  17  Verbič Gregor
  18  Demšar Amadej
  Rezervni igralci
  7  Pjanić Adnan
  11  Rus David
  12  Majstorović Dejan (V)
  22  Pustavrh Jaka
  Rezervni igralci
  1  Krčar Žan (V)
  2  Ajdovec Jan
  3  Merlin Gašper
  5  Pilar Aleks
  7  Šunkar Luka
  9  Marinšek Nai
  10  Savinšek Mark
   TRENER
   Sava Kranj
   Šenčur
   STRELCI
   Sava Kranj
   1:0 20 - Čirić Tim (20')
   Šenčur
   1:1 14 - Čadež Jaroš (44')
   1:2 16 - Knific Aljaž (48')
   1:3 2 - Ajdovec Jan (60') 11m
   1:4 2 - Ajdovec Jan (66')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    17 - Milašinović Tim (54')
    1 - Hočevar Žan Marko (60')
   Šenčur
    5 - Pilar Aleks (36')
    18 - Demšar Amadej (56')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Šenčur
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  49'     11 - Rus David
       21 - Petkovski Petar
  54'     22 - Pustavrh Jaka
       8 - Hočevar Jaka
  60'     12 - Majstorović Dejan
       1 - Hočevar Žan Marko
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  14'     5 - Pilar Aleks
       6 - Mavri Maks
  44'     3 - Merlin Gašper
       17 - Verbič Gregor
  44'     7 - Šunkar Luka
       8 - Debeljak Jan
  51'     2 - Ajdovec Jan
       13 - Čkonjević Nikola
  57'     10 - Savinšek Mark
       16 - Knific Aljaž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan