align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - STAREJŠI DEČKI U15
  Zapisnik: 8. krog 18.10.15
   TEKMA: Niko Železniki - Britof 4:3 (2:1)
   Kraj: Železniki - Nivca    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jamnik Jure
   1. pomočnik: Pijavec Jan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  3  Benedičič Tjaž
  5  Purgar Sebastjan
  6  Primožič Luka
  7  Mohorič Miha (K)
  9  Drol Tian
  10  Pohleven Matej
  11  Egart Andraž
  13  Šmid Nina
  15  Potočnik Gašper
  16  Lušina Jure
   Britof
Priimek in ime
  1  Perčič Nejc (V)
  2  Klopčič Staš
  3  Mohorič Aleš
  4  Arzenšek Lovro
  5  Egart Juš (K)
  6  Anžič Nik
  7  Vasič Aljoša
  8  Thaler Matevž
  9  Elkasović Alen
  10  Zadravec Tim
  11  Lončarič Teo
  Rezervni igralci
  2  Kenda Tanja
  4  Thaler Grega
  8  Rihtaršič Matic
  14  Koblar Nikita
  17  Ravnikar David
  18  Šolar Jan
  Rezervni igralci
  12  Sečnik Erik (V)
  13  Saje Jan
  14  Knavs Matic
  15  Gašperin Tim
  16  Primožič Maj
   TRENER
   Niko Železniki
   Britof
   STRELCI
   Niko Železniki
   1:1 7 - Mohorič Miha (21')
   2:1 7 - Mohorič Miha (35')
   3:1 6 - Primožič Luka (37')
   4:1 7 - Mohorič Miha (52')
   Britof
   0:1 9 - Elkasović Alen (9')
   4:2 8 - Thaler Matevž (54')
   4:3 8 - Thaler Matevž (65')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Britof
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Britof
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  42'     14 - Koblar Nikita
       5 - Purgar Sebastjan
  49'     4 - Thaler Grega
       11 - Egart Andraž
  55'     18 - Šolar Jan
       15 - Potočnik Gašper
  63'     2 - Kenda Tanja
       6 - Primožič Luka
   Britof
  Minuta  Igralec
  36'     16 - Primožič Maj
       10 - Zadravec Tim
  36'     15 - Gašperin Tim
       11 - Lončarič Teo
  52'     14 - Knavs Matic
       3 - Mohorič Aleš
  62'     13 - Saje Jan
       9 - Elkasović Alen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan