align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - STAREJŠI DEČKI U15
  Zapisnik: 9. krog 25.10.15
   TEKMA: Šenčur - Preddvor-Velesovo 3:0 (1:0)
   Kraj: Šenčur - ŠP Šenčur    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Stojanoski Andraž
   1. pomočnik: Jesenko Jan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  2  Zupanec Vili
  3  Merlin Gašper
  5  Knific Aljaž (K)
  9  Šunkar Luka
  10  Čkonjević Nikola
  11  Ovnik Nik
  12  Mikič Denis (V)
  14  Čadež Jaroš
  15  Zadravec Andraž
  16  Demšar Amadej
  17  Mavri Maks
   Preddvor-Velesovo
Priimek in ime
  1  Kmetič Žiga (V)
  3  Slevec Janez
  4  Kos Gregor
  6  Ajdovec Nejc (K)
  8  Beton Nejc
  9  Jamšek Rok
  10  Černe Janez
  11  Krmavnar Nik
  13  Remic Jernej
  15  Šink Mitja
  17  Jamšek Blaž
  Rezervni igralci
  1  Krčar Žan (V)
  4  Savinšek Mark
  6  Gorjanc Lovro
  7  Marinšek Nai
  8  Ajdovec Jan
  13  Čarman Djuran Matija
  18  Debeljak Jan
  Rezervni igralci
  12  Roblek Rok (V)
   TRENER
   Šenčur
   Preddvor-Velesovo
   STRELCI
   Šenčur
   1:0 10 - Čkonjević Nikola (32')
   2:0 10 - Čkonjević Nikola (49')
   3:0 10 - Čkonjević Nikola (64')
   Preddvor-Velesovo
   OPOMINJANI
   Šenčur
    16 - Demšar Amadej (39')
   Preddvor-Velesovo
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Preddvor-Velesovo
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  35'     18 - Debeljak Jan
       9 - Šunkar Luka
  50'     13 - Čarman Djuran Matija
       5 - Knific Aljaž
  50'     6 - Gorjanc Lovro
       14 - Čadež Jaroš
  64'     8 - Ajdovec Jan
       10 - Čkonjević Nikola
  64'     7 - Marinšek Nai
       15 - Zadravec Andraž
   Preddvor-Velesovo
  Minuta  Igralec
  64'     12 - Roblek Rok
       1 - Kmetič Žiga
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan