align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - STAREJŠI DEČKI U15
  Zapisnik: 9. krog 20.10.15
   TEKMA: Zarica Kranj - Sava Kranj 1:4 (1:1)
   Kraj: Stražišče - ŠC Stražišče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Krsnik Luka
   1. pomočnik: Zupan Žiga
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  0  Lenarčič Emil
  1  Sakač Luka (V)
  4  Maček Tilen
  6  Jaklič Kristjan
  7  Mehani Valdrin
  10  Bernik Žan Matic
  11  Bukovec Matic
  18  Fajfar Jaka (K)
  27  Zidar Miha
  67  Klemenc Jan
  80  Oblak Aljoša
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Hočevar Žan Marko (V,K)
  7  Kaurinović Oliver
  8  Hočevar Jaka
  9  Jeram Žan
  10  Maksimović Dejan
  11  Rus David
  15  Tadina Miha
  16  Perić Luka
  17  Milašinović Tim
  18  Kutnjak Mark
  20  Čirić Tim
  Rezervni igralci
  8  Bajželj Tevž
  9  Peterc Nejc
  12  Grašič Martin
  21  Stanovnik Lenart
  45  Stare Tilen
  Rezervni igralci
  3  Majstorović Dejan
  6  Pjanić Adnan
  21  Petkovski Petar
  22  Pustavrh Jaka (V)
   TRENER
   Zarica Kranj
   Sava Kranj
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1:1 7 - Kaurinović Oliver (6') AG
   Sava Kranj
   0:1 11 - Rus David (4')
   1:2 9 - Jeram Žan (44')
   1:3 17 - Milašinović Tim (50')
   1:4 9 - Jeram Žan (62')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
   Sava Kranj
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  30'     12 - Grašič Martin
       80 - Oblak Aljoša
  54'     21 - Stanovnik Lenart
       27 - Zidar Miha
  57'     8 - Bajželj Tevž
       67 - Klemenc Jan
  62'     45 - Stare Tilen
       0 - Lenarčič Emil
  66'     9 - Peterc Nejc
       10 - Bernik Žan Matic
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  54'     21 - Petkovski Petar
       10 - Maksimović Dejan
  62'     22 - Pustavrh Jaka
       1 - Hočevar Žan Marko
  64'     3 - Majstorović Dejan
       20 - Čirić Tim
  66'     6 - Pjanić Adnan
       11 - Rus David
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan