align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - STAREJŠI DEČKI U15
  Zapisnik: 15. krog 17.04.16
   TEKMA: Jesenice A - Niko Železniki 4:3 (4:1)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Simijonov Roberto
   1. pomočnik: Lumpert Bojan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Jesenice A
Priimek in ime
  4  Todorović Benjamin
  7  Gorinjac Denis
  8  Šahinović Armin
  9  Gorinjac Alan (K)
  10  Podgoršek Aljaž
  12  Horvat Kris (V)
  14  Lemeš Alen
  17  Živanović Igor
  18  Bilbija Uroš
  19  Jandrić Dejan
  20  Stojanović Julijan
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  2  Lukančič Matevž
  3  Benedičič Tjaž (K)
  5  Purgar Sebastjan
  6  Primožič Luka
  7  Mohorič Miha
  9  Drol Tian
  10  Pohleven Matej
  14  Koblar Nikita
  15  Potočnik Gašper
  16  Lušina Jure
  Rezervni igralci
  5  Kadirić Edin
  6  Kerić Arnes
  11  Kalan Davor
  13  Kavčič Jan
  15  Mujčić Erik
  Rezervni igralci
  8  Rihtaršič Matic
  12  Podrepšek Žiga (V)
  18  Šolar Jan
   TRENER
   Jesenice A
   Niko Železniki
   STRELCI
   Jesenice A
   1:0 8 - Šahinović Armin (9')
   2:1 19 - Jandrić Dejan (23')
   3:1 9 - Gorinjac Alan (28')
   4:1 17 - Živanović Igor (34')
   Niko Železniki
   1:1 7 - Mohorič Miha (16')
   4:2 5 - Purgar Sebastjan (40')
   4:3 3 - Benedičič Tjaž (56')
   OPOMINJANI
   Jesenice A
    14 - Lemeš Alen (66')
    13 - Kavčič Jan (70')
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Jesenice A
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Jesenice A
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Kavčič Jan
       18 - Bilbija Uroš
  43'     6 - Kerić Arnes
       8 - Šahinović Armin
  43'     11 - Kalan Davor
       4 - Todorović Benjamin
  48'     5 - Kadirić Edin
       19 - Jandrić Dejan
  69'     15 - Mujčić Erik
       7 - Gorinjac Denis
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  36'     8 - Rihtaršič Matic
       15 - Potočnik Gašper
  46'     18 - Šolar Jan
       14 - Koblar Nikita
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan