align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - STAREJŠI DEČKI U15
  Zapisnik: 16. krog 24.04.16
   TEKMA: Niko Železniki - Bled-Bohinj 5:2 (3:1)
   Kraj: Železniki - Nivca    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Jamnik Jure
   1. pomočnik: Pratljačić Anto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  2  Lukančič Matevž
  3  Benedičič Tjaž (K)
  6  Primožič Luka
  7  Mohorič Miha
  9  Drol Tian
  10  Pohleven Matej
  11  Egart Andraž
  13  Šmid Nina
  15  Potočnik Gašper
  16  Lušina Jure
   Bled-Bohinj
Priimek in ime
  1  Cerkovnik Andraž (V)
  2  Rožič Aljaž
  3  Strgar Jošt
  4  Pretnar Luka
  5  Pirc Tomaž (K)
  6  Meglič Andrej
  7  Šmigoc Marko
  8  Medja Lenart
  9  Eminoski Emin
  10  Strgar Macanović Tim
  11  Cerkovnik Gaber
  Rezervni igralci
  4  Thaler Grega
  12  Podrepšek Žiga (V)
  17  Šolar Jan
  Rezervni igralci
  13  Peterman Peter
  14  Čebašek Ambrož
   TRENER
   Niko Železniki
   Bled-Bohinj
   STRELCI
   Niko Železniki
   1:0 7 - Mohorič Miha (9')
   2:0 7 - Mohorič Miha (11')
   3:1 10 - Pohleven Matej (19')
   4:1 7 - Mohorič Miha (43')
   5:1 7 - Mohorič Miha (68')
   Bled-Bohinj
   2:1 7 - Šmigoc Marko (12')
   5:2 9 - Eminoski Emin (70')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    2 - Lukančič Matevž (52')
   Bled-Bohinj
    7 - Šmigoc Marko (29')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Bled-Bohinj
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  42'     4 - Thaler Grega
       11 - Egart Andraž
  50'     17 - Šolar Jan
       15 - Potočnik Gašper
  65'     12 - Podrepšek Žiga
       1 - Šmid Rihard
   Bled-Bohinj
  Minuta  Igralec
  45'     14 - Čebašek Ambrož
       11 - Cerkovnik Gaber
  58'     13 - Peterman Peter
       2 - Rožič Aljaž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan