align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - STAREJŠI DEČKI U15
  Zapisnik: 16. krog 03.05.16
   TEKMA: NOGA Triglav Podgorje - Zarica Kranj 0:1 (0:0)
   Kraj: Kranj - ŠC Kranj - umetna trava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Krsnik Luka
   1. pomočnik: Dolinar Marko
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NOGA Triglav Podgorje
Priimek in ime
  1  Bertoncelj Martin (V,K)
  3  Slapar Luka
  4  Ahmetaj Albin
  5  Rahmanović Rino
  6  Dermendjiev Dragan
  7  Kotnik Jan
  8  Gašperin Tim
  10  Skok Jekovec Nejc
  14  Kovačič Bine
  15  Zupan Gal
  16  Polanc David
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  0  Drakslar Miha (V)
  4  Maček Tilen
  6  Jaklič Kristjan
  7  Mehani Valdrin
  11  Bukovec Matic
  12  Grašič Martin
  21  Stanovnik Lenart
  27  Lenarčič Emil
  45  Samardžić Benjamin (K)
  67  Klemenc Jan
  80  Oblak Aljoša
  Rezervni igralci
  2  Drinovec Aljaž
  9  Bunić Žan
  11  Kasunić Bruno
  13  Verbič Robert
  17  Adamič Andraž
  Rezervni igralci
  2  Lukan Jan
  8  Bajželj Tevž
  9  Peterc Nejc
  10  Bernik Žan Matic
   TRENER
   NOGA Triglav Podgorje
   Zarica Kranj
   STRELCI
   NOGA Triglav Podgorje
   Zarica Kranj
   0:1 45 - Samardžić Benjamin (55')
   OPOMINJANI
   NOGA Triglav Podgorje
   Zarica Kranj
    80 - Oblak Aljoša (53')
    27 - Lenarčič Emil (68')
   IZKLJUČENI
   NOGA Triglav Podgorje
   Zarica Kranj
    27 - Lenarčič Emil (68')
   MENJAVE
   NOGA Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  20'     9 - Bunić Žan
       4 - Ahmetaj Albin
  36'     11 - Kasunić Bruno
       3 - Slapar Luka
  36'     2 - Drinovec Aljaž
       15 - Zupan Gal
  36'     17 - Adamič Andraž
       16 - Polanc David
  50'     13 - Verbič Robert
       6 - Dermendjiev Dragan
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  26'     2 - Lukan Jan
       7 - Mehani Valdrin
  50'     8 - Bajželj Tevž
       12 - Grašič Martin
  61'     9 - Peterc Nejc
       2 - Lukan Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan