align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - STAREJŠI DEČKI U15
  Zapisnik: 17. krog 05.05.16
   TEKMA: Bled-Bohinj - Žiri 2:8 (1:4)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Antolič Jean
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled-Bohinj
Priimek in ime
  2  Kavalar Žan
  3  Strgar Jošt
  4  Pretnar Luka
  5  Pirc Tomaž (K)
  6  Lužnik Rok
  7  Šmigoc Marko
  8  Medja Lenart
  9  Eminoski Emin
  10  Strgar Macanović Tim
  11  Knafelj Žiga
  12  Cerkovnik Andraž (V)
   Žiri
Priimek in ime
  1  Peternelj Alen (V)
  2  Martinčič Kristjan
  3  Frelih Jure
  4  Klančar Gabriel
  5  Štucin Aljaž
  6  Pintar Aljaž
  7  Kranjc Sašo (K)
  8  Dolinar Blaž
  9  Košir Lovro
  10  Peternelj Maks
  11  Dolinar Rok
  Rezervni igralci
  1  Peterman Peter (V)
  13  Skumvač Drejc
  14  Rožič Aljaž
  15  Skubin Luka
  16  Cvijić Marko
  17  Cerkovnik Gaber
  18  Štendlar Kris
  Rezervni igralci
  14  Šifrar Ali
  15  Kavčič Job
   TRENER
   Bled-Bohinj
   Žiri
   STRELCI
   Bled-Bohinj
   1:4 4 - Pretnar Luka (35')
   2:4 7 - Šmigoc Marko (42')
   Žiri
   0:1 9 - Košir Lovro (7')
   0:2 7 - Kranjc Sašo (17')
   0:3 9 - Košir Lovro (19')
   0:4 7 - Kranjc Sašo (26')
   2:5 9 - Košir Lovro (50')
   2:6 7 - Kranjc Sašo (56')
   2:7 6 - Pintar Aljaž (60')
   2:8 7 - Kranjc Sašo (62')
   OPOMINJANI
   Bled-Bohinj
   Žiri
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bled-Bohinj
   Žiri
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bled-Bohinj
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Skumvač Drejc
       9 - Eminoski Emin
  36'     14 - Rožič Aljaž
       10 - Strgar Macanović Tim
  65'     17 - Cerkovnik Gaber
       2 - Kavalar Žan
  67'     18 - Štendlar Kris
       11 - Knafelj Žiga
  67'     15 - Skubin Luka
       3 - Strgar Jošt
   Žiri
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Šifrar Ali
       11 - Dolinar Rok
  36'     15 - Kavčič Job
       2 - Martinčič Kristjan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan