align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - STAREJŠI DEČKI U15
  Zapisnik: 21. krog 22.05.16
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Preddvor-Velesovo 11:0 (5:0)
   Kraj: Godešič - Na Produ    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Krsnik Luka
   1. pomočnik: Mubi Žan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Žorž Maks (V)
  3  Trdina Jaka
  4  Bernik Bine
  5  Gruden Nik
  6  Bizant Žiga (K)
  7  Jovanov Mihail
  8  Šlibar Tilen
  11  Šifrar Tjaš
  13  Likar Matic
  15  Pipp Jan
  17  Lazar Jakob
   Preddvor-Velesovo
Priimek in ime
  0  Kmetič Žiga (V)
  3  Slevec Janez
  6  Ajdovec Nejc (K)
  7  Damjanović Miralem
  8  Kabić Matija
  10  Krmavnar Nik
  13  Čarman Djuran Matija
  15  Šink Mitja
  77  Šunkar Jaka
  Rezervni igralci
  10  Hvasti Luka
  14  Peulić Luka
  16  Šmitran Aleks
  Rezervni igralci
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Preddvor-Velesovo
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1:0 8 - Šlibar Tilen (8')
   2:0 7 - Jovanov Mihail (11')
   3:0 7 - Jovanov Mihail (16')
   4:0 5 - Gruden Nik (24')
   5:0 6 - Bizant Žiga (35')
   6:0 16 - Šmitran Aleks (50')
   7:0 17 - Lazar Jakob (52')
   8:0 17 - Lazar Jakob (63')
   9:0 15 - Pipp Jan (64')
   10:0 16 - Šmitran Aleks (67')
   11:0 10 - Hvasti Luka (68')
   Preddvor-Velesovo
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Preddvor-Velesovo
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Preddvor-Velesovo
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  47'     16 - Šmitran Aleks
       4 - Bernik Bine
  47'     10 - Hvasti Luka
       8 - Šlibar Tilen
  47'     14 - Peulić Luka
       6 - Bizant Žiga
   Preddvor-Velesovo
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan