align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  MLAJŠI DEČKI U13 - skupina B
  Zapisnik: 2. krog 12.09.15
   TEKMA: Britof A - Bohinj-Bled 18:1 9:0
   Kraj: Britof - Britof    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Voga Franci
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Britof A
Priimek in ime
  0  Likar Žak (V)
  3  Skok Nejc
  6  Florjančič Oskar
  7  Snedic Jakob
  16  Ahčin Žan
  17  Redžematović Benjamin
  22  Gorenc Tim
  26  Jagodic Timon
   Bohinj-Bled
Priimek in ime
  0  Zupančič Mark
  1  Stare Jaka (V)
  3  Zorec David
  4  Stare Nejc
  6  Medja Jure
  7  Kusterle Aljaž (K)
  11  Kozomara Maj
  17  Štendlar Kris
  Rezervni igralci
  1  Zadravec Žan (V)
  12  Korošec Klemen (V)
  18  Mugerli Strmšek Saša
  20  Govekar Matic
  Rezervni igralci
   TRENER
   Britof A
   Bohinj-Bled
   STRELCI
   Britof A
   1:0 7 - Snedic Jakob (2')
   2:0 17 - Redžematović Benjamin (6')
   3:0 6 - Florjančič Oskar (11')
   4:0 17 - Redžematović Benjamin (14')
   5:0 7 - Snedic Jakob (18')
   6:0 17 - Redžematović Benjamin (21')
   7:0 6 - Florjančič Oskar (23')
   8:0 7 - Snedic Jakob (27')
   9:0 26 - Jagodic Timon (28')
   10:0 7 - Snedic Jakob (32')
   11:0 17 - Redžematović Benjamin (35')
   12:0 17 - Redžematović Benjamin (36')
   13:0 17 - Redžematović Benjamin (38')
   14:0 7 - Snedic Jakob (39')
   15:0 7 - Snedic Jakob (44')
   16:0 7 - Snedic Jakob (47')
   17:1 26 - Jagodic Timon (52')
   18:1 7 - Snedic Jakob (58')
   Bohinj-Bled
   16:1 11 - Kozomara Maj (51')
   OPOMINJANI
   Britof A
   Bohinj-Bled
   IZKLJUČENI
   Britof A
   Bohinj-Bled
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan