align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  MLAJŠI DEČKI U13 - skupina B
  Zapisnik: 6. krog 08.10.15
   TEKMA: Britof A - Šobec Lesce 3:9 0:4
   Kraj: Britof - Britof    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Žnidaršič Žiga
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Britof A
Priimek in ime
  0  Likar Žak (V)
  3  Skok Nejc
  7  Snedic Jakob
  16  Ahčin Žan
  17  Redžematović Benjamin
  18  Mugerli Strmšek Saša
  20  Govekar Matic
  22  Gorenc Tim
  23  Florjančič Oskar
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Topić Nejc
  3  Pretnar Aljaž
  5  Perović Filip
  9  Notersberg Tim
  10  Mohorič Gal
  19  Mulič Jan
  21  Krajnović Admir (K)
  25  Maltar Žiga
  Rezervni igralci
  1  Zadravec Žan
  7  Vodnik Ožbej
  12  Arzenšek Lovro (V)
  25  Šmid Marcel
  26  Jagodic Timon
  Rezervni igralci
  2  Miličić Eržen Nejc
  6  Cenček Luka
  7  Amidžić Haris
  14  Fister Maks
  22  Hojkar Jure
   TRENER
   Britof A
   Šobec Lesce
   STRELCI
   Britof A
   1:5 17 - Redžematović Benjamin (36')
   2:9 17 - Redžematović Benjamin (56')
   3:9 7 - Snedic Jakob (60')
   Šobec Lesce
   0:1 9 - Notersberg Tim (8')
   0:2 19 - Mulič Jan (21')
   0:3 6 - Cenček Luka (24')
   0:4 6 - Cenček Luka (26')
   0:5 9 - Notersberg Tim (34')
   1:6 10 - Mohorič Gal (38')
   1:7 9 - Notersberg Tim (45')
   1:8 6 - Cenček Luka (46')
   1:9 10 - Mohorič Gal (49')
   OPOMINJANI
   Britof A
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Britof A
   Šobec Lesce
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan