align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 13. krog 17.04.17
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode - Britof 4 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Gerkman Borut
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  3  Anžlovar Luka
  4  Tramte Tine
  5  Zajc Gašper
  6  Novak Sergej (K)
  7  Gartner Jaka
  8  Murn Aljaž
  9  Avguštin Peter
  10  Kukovec Gašper
  13  Cof Peter
  18  Trojanšek Tine
   Britof
Priimek in ime
  5  Polanc Denis
  6  Šenk Gašper
  7  Iličič Luka
  9  Matijaševič Tjuš
  10  Krč Urban (K)
  11  Radojčić Vukoje
  12  Kabashi Mendurim (V)
  13  Kalar Gašper
  14  Babić Josip
  18  Bajželj Tom
  20  Sedlar Mark
  Rezervni igralci
  2  Kolenović Edi
  11  Nosan Matija
  14  Košir Rok
  Rezervni igralci
  8  Kukavica Benjamin
  15  Maček Mitja
  16  Košir Urh
  17  Csipö Gašper
  19  Mali Adrijan
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode
   Blažir Matej
   Britof
   Dojčinović Vladimir
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode
   1 : 0 4 - Tramte Tine (2')
   2 : 1 4 - Tramte Tine (57') 11m
   3 : 1 4 - Tramte Tine (88')
   4 : 1 4 - Tramte Tine (90')
   Britof
   1 : 1 10 - Krč Urban (15')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode
    10 - Kukovec Gašper (19')
    4 - Tramte Tine (62')
    1 - Banič Luka (75')
   Britof
    20 - Sedlar Mark (47')
    18 - Bajželj Tom (57')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode
   Britof
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  62'     11 - Nosan Matija
       13 - Cof Peter
  64'     2 - Kolenović Edi
       18 - Trojanšek Tine
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Košir Urh
       9 - Matijaševič Tjuš
  64'     15 - Maček Mitja
       20 - Sedlar Mark
  80'     8 - Kukavica Benjamin
       5 - Polanc Denis
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan