align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 16. krog 07.05.17
   TEKMA: Britof - SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Britof - NK Britof    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Stojanoski Andraž
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik: Brezar Davor
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  2  Perhavc Rok
  5  Polanc Denis
  6  Šenk Gašper
  8  Kukavica Benjamin (K)
  9  Matijaševič Tjuš
  10  Krč Urban
  11  Radojčić Vukoje
  12  Kabashi Mendurim (V)
  13  Kalar Gašper
  14  Babić Josip
  20  Sedlar Mark
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  3  Kadirić Adnan
  4  Džaferi Egzon
  5  Perviz Ajdin
  7  Talić Armin
  8  Džafić Belmin (K)
  10  Varmaz Benjamin
  11  Bešić Mario
  14  Durmišević Vernes
  17  Dimitrijević Benjamin
  19  Tubić Adis
  Rezervni igralci
  4  Zahariev Martin
  7  Ziherl Lovro
  16  Lebar Maks
  18  Bajželj Tom
  Rezervni igralci
  6  Bajrić Amar
  9  Bajrić Jasmin
  13  Bytyqi Blendon
  15  Džafić Din
  18  Krupić Amar
  20  Baxhaku Astrit
   TRENER
   Britof
   Dojčinović Vladimir
   SIJ Acroni Jesenice
   Beširović Suad
   STRELCI
   Britof
   1 : 2 10 - Krč Urban (80')
   2 : 2 13 - Kalar Gašper (86')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 8 - Džafić Belmin (58')
   0 : 2 9 - Bajrić Jasmin (74')
   OPOMINJANI
   Britof
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Džaferi Egzon (73')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Britof
   SIJ Acroni Jesenice
    11 - Bešić Mario (82')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  75'     18 - Bajželj Tom
       20 - Sedlar Mark
  85'     16 - Lebar Maks
       6 - Šenk Gašper
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Bajrić Jasmin
       3 - Kadirić Adnan
  57'     20 - Baxhaku Astrit
       5 - Perviz Ajdin
  85'     15 - Džafić Din
       14 - Durmišević Vernes
  89'     6 - Bajrić Amar
       7 - Talić Armin
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan