align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 2. krog 11.09.16
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Škofja Loka - Medvode 1 : 9 (0 : 5)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jerič Jaka
   1. pomočnik: Zupan Žiga
   2. pomočnik: Đokić Saša
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Snedec Bor (V)
  2  Strniša Jakob
  3  Debeljak Žan
  4  Zadravec Žiga
  6  Križnar Nejc (K)
  7  Pernuš Matej
  8  Kne Žan
  9  Žerovnik Blaž
  10  Gerkman Andraž
  14  Rejc Andrej
  17  Jelar Domen
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  3  Stanonik Tadej
  4  Zajc Gašper
  5  Košir Blaž
  6  Novak Sergej (K)
  7  Tramte Tine
  8  Murn Aljaž
  10  Kukovec Gašper
  13  Cof Peter
  16  Anžlovar Luka
  17  Gartner Jaka
  Rezervni igralci
  5  Novak Luka
  11  Pavlin Nik
  13  Globočnik Jaka
  15  Bertoncelj Urh
  20  Martinjak Jaka
  Rezervni igralci
  2  Kralj Matic
  9  Delalić Dino
  11  Kolenović Edi
  12  Kozjek Anže (V)
  14  Oven Adam
  18  Bokan Gaj
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   Škofja Loka - Medvode
   Blažir Matej
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 7 17 - Jelar Domen (76')
   Škofja Loka - Medvode
   0 : 1 7 - Tramte Tine (2')
   0 : 2 10 - Kukovec Gašper (5')
   0 : 3 10 - Kukovec Gašper (8')
   0 : 4 6 - Novak Sergej (32')
   0 : 5 6 - Novak Sergej (45')
   0 : 6 16 - Anžlovar Luka (58')
   0 : 7 7 - Tramte Tine (63')
   1 : 8 4 - Zajc Gašper (86')
   1 : 9 6 - Novak Sergej (89')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
   Škofja Loka - Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Škofja Loka - Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  68'     15 - Bertoncelj Urh
       14 - Rejc Andrej
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Kralj Matic
       5 - Košir Blaž
  64'     14 - Oven Adam
       3 - Stanonik Tadej
  64'     11 - Kolenović Edi
       13 - Cof Peter
  64'     9 - Delalić Dino
       16 - Anžlovar Luka
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan