align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 7. krog 16.10.16
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode - Zarica Kranj 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Stojanoski Andraž
   1. pomočnik: Potočnik Aljaž
   2. pomočnik: Pijavec Jan
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  4  Zajc Gašper
  5  Košir Blaž
  6  Novak Sergej (K)
  7  Tramte Tine
  8  Murn Aljaž
  10  Kukovec Gašper
  13  Cof Peter
  14  Avguštin Peter
  16  Anžlovar Luka
  18  Gartner Jaka
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Ažman Aljoša (V)
  2  Basta Jan
  3  Pantelić Sebastjan
  5  Sanković Luka
  6  Kljajić Filip
  8  Trolli Sherif
  10  Košir Urh
  11  Bokal Šter Tian
  14  Vučkić Edin (K)
  16  Podvratnik Renato
  17  Ganibegović Alen
  Rezervni igralci
  3  Oven Adam
  11  Nosan Matija
  12  Kozjek Anže (V)
  15  Delalić Dino
  17  Bokan Gaj
  Rezervni igralci
  4  Srečnik Domen
  7  Čajić Nik
  9  Kuhar Jaka
  13  Pavlovčič Andrej
  18  Perko Žan
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode
   Blažir Matej
   Zarica Kranj
   Marušič Robert
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode
   1 : 1 16 - Anžlovar Luka (89')
   Zarica Kranj
   0 : 1 9 - Kuhar Jaka (56')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode
    5 - Košir Blaž (10')
    17 - Bokan Gaj (82')
    1 - Banič Luka (87')
   Zarica Kranj
    14 - Vučkić Edin (60')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode
   Zarica Kranj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Nosan Matija
       8 - Murn Aljaž
  72'     17 - Bokan Gaj
       5 - Košir Blaž
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Perko Žan
       2 - Basta Jan
  46'     7 - Čajić Nik
       17 - Ganibegović Alen
  46'     9 - Kuhar Jaka
       16 - Podvratnik Renato
  76'     4 - Srečnik Domen
       10 - Košir Urh
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan