align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 7. krog 16.10.16
   TEKMA: Jesenice - Britof 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Vreček Bor
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat:
   POSTAVI
   Jesenice
Priimek in ime
  2  Kalender Ammar
  4  Mezek Timotej
  7  Benkovič Jon
  9  Bajrić Amar
  11  Bešić Mario
  12  Kovač Dejan (V)
  14  Džafić Din
  15  Tadić Stefan
  17  Dimitrijević Benjamin (K)
  18  Džafić Belmin
  19  Tubić Adis
   Britof
Priimek in ime
  2  Babić Josip
  4  Djaković Dejan
  5  Polanc Denis
  6  Šenk Gašper
  8  Kukavica Benjamin (K)
  9  Sitar Tevž
  12  Kabashi Mendurim (V)
  13  Kalar Gašper
  16  Matijaševič Tjuš
  18  Csipö Gašper
  20  Sedlar Mark
  Rezervni igralci
  5  Kadirić Adnan
  8  Talić Armin
  10  Bytyqi Blendon
  Rezervni igralci
  3  Maček Mitja
  7  Stevanovič Gal
  10  Borenović Aleksander
  14  Mali Adrijan
  17  Dedić Ervin
  19  Bajželj Tom
   TRENER
   Jesenice
   Beširović Suad
   Britof
   Dojčinović Vladimir
   STRELCI
   Jesenice
   Britof
   0 : 1 2 - Babić Josip (13')
   0 : 2 4 - Djaković Dejan (38')
   0 : 3 2 - Babić Josip (61')
   0 : 4 2 - Babić Josip (93') 11m
   OPOMINJANI
   Jesenice
    2 - Kalender Ammar (70')
    8 - Talić Armin (78')
   Britof
    20 - Sedlar Mark (12')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Jesenice
   Britof
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Talić Armin
       15 - Tadić Stefan
  46'     5 - Kadirić Adnan
       19 - Tubić Adis
  57'     10 - Bytyqi Blendon
       5 - Kadirić Adnan
   Britof
  Minuta  Igralec
  62'     17 - Dedić Ervin
       6 - Šenk Gašper
  71'     7 - Stevanovič Gal
       16 - Matijaševič Tjuš
  75'     3 - Maček Mitja
       20 - Sedlar Mark
  84'     14 - Mali Adrijan
       9 - Sitar Tevž
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan