align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 11. krog 02.04.17
   TEKMA: Žiri - SIJ Acroni Jesenice 6 : 0 (2 : 0)
   Kraj: ŽIRI - STADION POLJE    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Jelovčan Tadej
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Logar Tadej
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Poljanšek Žiga (V)
  2  Kristan Maj (K)
  3  Kavčič Tobija
  4  Brence Benjamin
  6  Frelih Blaž
  7  Prek Rene
  8  Kranjc Sašo
  9  Dolenc Tine
  10  Drmota Matic
  11  Šifrar Tjaš
  13  Košir Lovro
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  4  Džaferi Egzon
  5  Perviz Ajdin
  7  Bikovski Filip
  8  Talić Eldar
  9  Bajrić Jasmin
  10  Varmaz Benjamin
  11  Bešić Mario
  12  Kovač Dejan (V)
  14  Durmišević Vernes
  17  Dimitrijević Benjamin (K)
  19  Tubić Adis
  Rezervni igralci
  5  Frlic Miha
  14  Jereb Rok
  15  Perić Dejan
  16  Peternelj Maks
  17  Frelih Jure
  18  Pintar Aljaž
  Rezervni igralci
   TRENER
   Žiri
   Koblar Darjo
   SIJ Acroni Jesenice
   Beširović Suad
   STRELCI
   Žiri
   1 : 0 11 - Šifrar Tjaš (4')
   2 : 0 11 - Šifrar Tjaš (36')
   3 : 0 9 - Dolenc Tine (63')
   4 : 0 7 - Prek Rene (73') 11m
   5 : 0 9 - Dolenc Tine (80')
   6 : 0 14 - Jereb Rok (85')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Žiri
    11 - Šifrar Tjaš (60')
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Varmaz Benjamin (36')
    5 - Perviz Ajdin (45')
    19 - Tubić Adis (55')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Žiri
   SIJ Acroni Jesenice
    19 - Tubić Adis (72')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Frlic Miha
       13 - Košir Lovro
  58'     17 - Frelih Jure
       10 - Drmota Matic
  63'     18 - Pintar Aljaž
       11 - Šifrar Tjaš
  73'     14 - Jereb Rok
       6 - Frelih Blaž
  77'     15 - Perić Dejan
       8 - Kranjc Sašo
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan