align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 5. krog 25.09.16
   TEKMA: NOGA Britof - Šobec Lesce U14 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Britof - NK Britof    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Potočnik Aljaž
   1. pomočnik: Dolenc Žak
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Perčič Nejc (V)
  5  Mohorič Aleš (K)
  6  Saje Jan
  8  Vasič Aljoša
  9  Knavs Matic
  10  Primožič Maj
  11  Maček Aleš
  16  Arzenšek Lovro
  18  Zupanc Matic
  19  Lončarič Teo
  20  Žibert Jakob
   Šobec Lesce U14
Priimek in ime
  2  Miličić Eržen Nejc
  5  Fister Maks
  7  Topić Nejc
  8  Zakotnik Lin (K)
  9  Notersberg Tim
  10  Markič Kristjan
  12  Miličić Eržen Luka (V)
  14  Maltar Žiga
  16  Pretnar Aljaž
  17  Blagojević Saša
  20  Hojkar Jure
  Rezervni igralci
  2  Cvek Andrej
  4  Egart Juš
  7  Anžič Nik
  Rezervni igralci
  1  Persyn Miha (V)
  3  Livk Bine
  11  Potočnik Matija
  13  Rauh Ažbe
   TRENER
   NOGA Britof
   Dojčinović Aleksandar
   Šobec Lesce U14
   Đorđeski Vojislav
   STRELCI
   NOGA Britof
   1 : 0 18 - Zupanc Matic (61')
   Šobec Lesce U14
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
    20 - Žibert Jakob (58')
    10 - Primožič Maj (63')
   Šobec Lesce U14
    17 - Blagojević Saša (60')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Šobec Lesce U14
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  36'     4 - Egart Juš
       19 - Lončarič Teo
  51'     7 - Anžič Nik
       9 - Knavs Matic
   Šobec Lesce U14
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Rauh Ažbe
       7 - Topić Nejc
  55'     3 - Livk Bine
       20 - Hojkar Jure
  60'     11 - Potočnik Matija
       14 - Maltar Žiga
  66'     1 - Persyn Miha
       12 - Miličić Eržen Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan