align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 10.09.17
   TEKMA: Tržič 2012-Naklo - Škofja Loka-Medvode U14 3 : 2 (2 : 2)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Jerič Jaka
   1. pomočnik: Žagar Jure
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime Rojen
  1  Tavčar Maj (V) 11.11.04
  6  Slatnar Klemen 10.06.03
  8  Gregorič Jakob 13.04.04
  9  Kukovič Urban 11.09.06
  10  Frbežar Nik 31.12.03
  13  Aljančič Domen 11.10.03
  14  Hamzić Dino (K) 02.01.03
  17  Thilakarathna Velikanje Lan 10.10.04
  19  Ažman Mark 29.07.03
  21  Neković Annan 18.09.03
  23  Slabe Nejc 06.03.03
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime Rojen
  5  Knežević Matej 18.09.04
  7  Kastelec Mirjam 10.09.02
  8  Gartner Jaka 08.02.04
  9  Bektašević Ali 08.05.04
  12  Ladiha Marko (V) 15.07.04
  13  Rimac Lukas 01.08.03
  14  Zorman Jon 28.07.04
  15  Bogataj David 13.08.04
  16  Japić Edi 28.06.04
  17  Kastelec Domen 11.06.04
  18  Zadravec Tevž (K) 25.01.04
  Rezervni igralci
  11  Ravnihar Tim 06.07.05
  12  Štular Matic (V) 06.02.05
  Rezervni igralci
  1  Bezlaj Sebastijan (V) 09.01.04
  10  Pešić Tjaž 19.06.04
   TRENER
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   Škofja Loka-Medvode U14
   Vuković Danilo
   STRELCI
   Tržič 2012-Naklo
   1 : 2 19 - Ažman Mark (23')
   2 : 2 14 - Hamzić Dino (31') 11m
   3 : 2 23 - Slabe Nejc (55')
   Škofja Loka-Medvode U14
   0 : 1 9 - Bektašević Ali (5')
   0 : 2 8 - Gartner Jaka (10')
   OPOMINJANI
   Tržič 2012-Naklo
    14 - Hamzić Dino (66')
   Škofja Loka-Medvode U14
    13 - Rimac Lukas (30')
    17 - Kastelec Domen (55')
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012-Naklo
   Škofja Loka-Medvode U14
   MENJAVE
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  43'     11 - Ravnihar Tim
       17 - Thilakarathna Velikanje Lan
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  35'     10 - Pešić Tjaž
       8 - Gartner Jaka
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
11. krog 04.11.17
Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1
JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2
Visoko : Kondor Godešič 9 : 0
Naklo : Škofja Loka 0 : 0
Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1
Žiri : Britof 5 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan