align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 02.09.18
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Ivančna Gorica 3 : 4 (1 : 1)
   Kraj: Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Gerkman Borut
   2. pomočnik: Bohinc Urban
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Kalin Tim
  3  Heljezović Haris
  4  Simič Jon
  5  Horvat Tomaž
  6  Kujovič Selvad
  7  Lesar Lenart
  10  Bokal Žiga (K)
  15  Marinović Siniša
  18  Lovrec Dario
  20  Vukšinič Gregor
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Kruljac Tim (V)
  5  Gvardjančič Jernej
  6  Smrtnik Matevž (K)
  7  Anželj Žiga
  8  Smrekar Jan
  9  Vranešič Žak
  10  Hokić Deniel
  11  Ciriković Emil
  17  Ožbolt Dominik
  22  Mahić Dino
  23  Kralj Tilen
  Rezervni igralci
  9  Gomboši Roman
  13  Platiša Jošt
  14  Srovin Nejc
  16  Vehabović Nedim
  19  Olivo Erik
  Rezervni igralci
  4  Peklar Domen
  13  Horžen Patrik
  14  Vidović Boris
  15  Kastelic Denis
  18  Zubak Marko
  19  Rozina Primož
  20  Gajdek Dean
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1 : 0 6 - Kujovič Selvad (19')
   2 : 1 15 - Marinović Siniša (48')
   3 : 2 9 - Gomboši Roman (81')
   Ivančna Gorica
   1 : 1 23 - Kralj Tilen (25')
   2 : 2 5 - Gvardjančič Jernej (73')
   3 : 3 5 - Gvardjančič Jernej (83')
   3 : 4 5 - Gvardjančič Jernej (87')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    3 - Heljezović Haris (57')
    20 - Vukšinič Gregor (64')
    18 - Lovrec Dario (85')
   Ivančna Gorica
    11 - Ciriković Emil (39')
    20 - Gajdek Dean (74')
    5 - Gvardjančič Jernej (84')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  77'     9 - Gomboši Roman
       10 - Bokal Žiga
  79'     14 - Srovin Nejc
       2 - Kalin Tim
  86'     16 - Vehabović Nedim
       15 - Marinović Siniša
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Vidović Boris
       11 - Ciriković Emil
  46'     15 - Kastelic Denis
       7 - Anželj Žiga
  60'     18 - Zubak Marko
       23 - Kralj Tilen
  73'     20 - Gajdek Dean
       8 - Smrekar Jan
  73'     13 - Horžen Patrik
       9 - Vranešič Žak
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan