align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 13. krog 06.04.19
   TEKMA: Britof - Visoko 2 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 250
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Žunič Matej
   2. pomočnik: Beton Uroš
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  1  Oštir Aleš (V)
  3  Markelj David
  4  Kopitar Aljoša
  5  Kocić Aleksandar
  6  Jusufović Elvis
  8  Stanarević Danijel (K)
  9  Tomić Toni
  10  Logar Matic
  11  Jeglič Matic
  15  Pavlovič Aleš
  23  Vučković Mirko
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Debeljak Žan
  3  Dominko Jure
  5  Gašpirc Kristjan
  6  Čebulj Rok
  8  Vrtač Tim
  10  Kern Gašper (K)
  11  Markun Anže
  15  Jurhar Žiga
  17  Boncelj Uroš
  18  Janhar Andraž
  Rezervni igralci
  7  Velkoski Simon
  14  Hoxha Besnik
  16  Šenk Gašper
  17  Radojčić Vukoje
  18  Ognjenovič Jovan
  Rezervni igralci
  7  Seljak Žan
  9  Vrtač Nik
  12  Krč Nejc (V)
  13  Križnar Nejc
  14  Krek Luka
  16  Zorman Maks David
  20  Križaj Peter
   TRENER
   Britof
   Stanarević Danijel
   Visoko
   Pušič Drago
   STRELCI
   Britof
   1 : 1 11 - Jeglič Matic (28')
   2 : 2 10 - Logar Matic (62')
   Visoko
   0 : 1 8 - Vrtač Tim (10')
   1 : 2 2 - Debeljak Žan (45')
   OPOMINJANI
   Britof
    8 - Stanarević Danijel (75')
   Visoko
    15 - Jurhar Žiga (29')
    11 - Markun Anže (39')
    2 - Debeljak Žan (72')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Visoko
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Hoxha Besnik
       15 - Pavlovič Aleš
  46'     7 - Velkoski Simon
       6 - Jusufović Elvis
  79'     17 - Radojčić Vukoje
       10 - Logar Matic
  79'     16 - Šenk Gašper
       11 - Jeglič Matic
   Visoko
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Vrtač Nik
       3 - Dominko Jure
  63'     13 - Križnar Nejc
       18 - Janhar Andraž
  68'     16 - Zorman Maks David
       6 - Čebulj Rok
  80'     20 - Križaj Peter
       17 - Boncelj Uroš
  81'     7 - Seljak Žan
       11 - Markun Anže
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan