align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 14. krog 13.04.19
   TEKMA: Preddvor - Britof 2 : 6 (2 : 4)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Kajtazović Nejc
   1. pomočnik: Račman Anže
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Krebs Roman
   POSTAVI
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Čemažar Luka
  3  Zavrl Jan
  4  Lenič Aleš (K)
  5  Mlakar Gašper
  6  Čurk Igor
  7  Mehić Anis
  8  Kovačič Tim
  9  Tirovič Drago
  10  Kokić Mirzet
  11  Pelko Tilen
   Britof
Priimek in ime
  1  Oštir Aleš (V)
  3  Markelj David
  4  Kopitar Aljoša
  5  Kocić Aleksandar
  6  Dvanajščak Anže
  7  Velkoski Simon
  8  Šenk Gašper
  9  Tomić Toni
  10  Logar Matic
  11  Pavlovič Aleš
  23  Vučković Mirko (K)
  Rezervni igralci
  0  Bogataj Andrej
  12  Benedičič Andrej
  13  Krč Matija
  14  Zalokar Nejc
  15  Logonder Blaž
  17  Potkonjak Luka
  18  Žandar Žiga
  Rezervni igralci
  14  Hoxha Besnik
  15  Radojčić Vukoje
  16  Ognjenovič Jovan
  17  Zupan Jaka
  18  Stanarević Danijel
   TRENER
   Preddvor
   Pavc Iztok
   Britof
   Stanarević Danijel
   STRELCI
   Preddvor
   1 : 2 9 - Tirovič Drago (23')
   2 : 3 10 - Kokić Mirzet (34')
   Britof
   0 : 1 11 - Pavlovič Aleš (12')
   0 : 2 7 - Velkoski Simon (22')
   1 : 3 7 - Velkoski Simon (33')
   2 : 4 10 - Logar Matic (46')
   2 : 5 11 - Pavlovič Aleš (54')
   2 : 6 9 - Tomić Toni (68')
   OPOMINJANI
   Preddvor
    11 - Pelko Tilen (55')
   Britof
    9 - Tomić Toni (64')
   IZKLJUČENI
   Preddvor
   Britof
   MENJAVE
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  73'     14 - Zalokar Nejc
       3 - Zavrl Jan
  77'     18 - Žandar Žiga
       11 - Pelko Tilen
  77'     17 - Potkonjak Luka
       5 - Mlakar Gašper
  84'     15 - Logonder Blaž
       9 - Tirovič Drago
  85'     13 - Krč Matija
       4 - Lenič Aleš
   Britof
  Minuta  Igralec
  68'     15 - Radojčić Vukoje
       7 - Velkoski Simon
  77'     17 - Zupan Jaka
       10 - Logar Matic
  81'     16 - Ognjenovič Jovan
       9 - Tomić Toni
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan