align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 22. krog 01.06.19
   TEKMA: Bitnje dobrozasenci.si - Britof 1 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Logar Tadej
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  2  Vesel Matija
  4  Homec Matej
  7  Traven Tomaž
  9  Djaković Simo
  10  Klemenc Nejc
  13  Čebašek Miha
  14  Vidmar David (K)
  15  Kokošar Bojan
  23  Guzelj Rok
  30  Ziherl Gregor
  31  Stare Nejc (V)
   Britof
Priimek in ime
  1  Oštir Aleš (V)
  2  Kopitar Aljoša
  3  Markelj David
  4  Kocić Aleksandar
  5  Stanarević Danijel (K)
  6  Dvanajščak Anže
  7  Velkoski Simon
  8  Hoxha Besnik
  11  Pavlovič Aleš
  17  Radojčić Vukoje
  23  Šenk Gašper
  Rezervni igralci
  5  Počkaj Luka
  8  Kavaš Jure
  11  Mrđa Mario
  17  Govekar Matej
  20  Zupanc Bojan
  21  Knific Košir Bober
  Rezervni igralci
  9  Tomić Toni
  10  Logar Matic
   TRENER
   Bitnje dobrozasenci.si
   Kavaš Jure
   Britof
   Stanarević Danijel
   STRELCI
   Bitnje dobrozasenci.si
   1 : 3 7 - Traven Tomaž (80')
   Britof
   0 : 1 5 - Stanarević Danijel (5')
   0 : 2 4 - Kocić Aleksandar (26')
    10 - Logar Matic (64') 11m
   0 : 3 10 - Logar Matic (65')
   OPOMINJANI
   Bitnje dobrozasenci.si
    14 - Vidmar David (64')
    10 - Klemenc Nejc (69')
   Britof
   IZKLJUČENI
   Bitnje dobrozasenci.si
   Britof
   MENJAVE
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Mrđa Mario
       13 - Čebašek Miha
  55'     21 - Knific Košir Bober
       2 - Vesel Matija
  55'     17 - Govekar Matej
       15 - Kokošar Bojan
  64'     20 - Zupanc Bojan
       14 - Vidmar David
  72'     5 - Počkaj Luka
       4 - Homec Matej
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Tomić Toni
       6 - Dvanajščak Anže
  55'     10 - Logar Matic
       11 - Pavlovič Aleš
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan