align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 7. krog 14.10.18
   TEKMA: Žiri - SIJ Acroni Jesenice 1 : 5 (0 : 3)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Gregorc Jan
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Poljanšek Žiga (V)
  4  Štucin Aljaž
  5  Berglez Aljaž
  6  Košir Lovro
  7  Frelih Blaž (K)
  8  Kranjc Sašo
  9  Švigelj Jan
  10  Brence Nejc
  16  Peternelj Maks
  17  Kavčič Nejc
  18  Pintar Aljaž
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  4  Baxhaku Astrit
  8  Talić Benjamin
  9  Krupić Amar
  10  Talić Armin
  11  Bajrić Amar
  14  Talić Eldar
  15  Biščević Alan
  18  Ćehić Eldar
  22  Pajaziti Florentin
  73  Basta Uroš (K)
  Rezervni igralci
  2  Frelih Matija
  12  Peternelj Alen (V)
  13  Peternelj Leander Oskar
  14  Gartnar Filip
  15  Šifrar Ali
  Rezervni igralci
  7  Pižuk Saša
  21  Salihović Azemir
   TRENER
   Žiri
   Koblar Darjo
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Žiri
   1 : 4 14 - Gartnar Filip (80')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 14 - Talić Eldar (31')
   0 : 2 11 - Bajrić Amar (38')
   0 : 3 11 - Bajrić Amar (42')
   0 : 4 73 - Basta Uroš (75')
   1 : 5 11 - Bajrić Amar (87')
   OPOMINJANI
   Žiri
    9 - Švigelj Jan (37')
    18 - Pintar Aljaž (66')
    8 - Kranjc Sašo (85')
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Baxhaku Astrit (24')
    14 - Talić Eldar (28')
    73 - Basta Uroš (44')
    18 - Ćehić Eldar (85')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Žiri
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Gartnar Filip
       17 - Kavčič Nejc
  67'     15 - Šifrar Ali
       10 - Brence Nejc
  75'     13 - Peternelj Leander Oskar
       9 - Švigelj Jan
  78'     2 - Frelih Matija
       18 - Pintar Aljaž
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  63'     7 - Pižuk Saša
       4 - Baxhaku Astrit
  78'     21 - Salihović Azemir
       9 - Krupić Amar
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan