align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 7. krog 14.10.18
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Visoko-Preddvor 7 : 2 (5 : 1)
   Kraj: Medvode - Stadion ob Sori, Medvode    Gledalcev: 46
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Jamšek Blaž
   2. pomočnik: Arvaj Martin
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  2  Bajt Maj
  4  Bizant Žiga
  5  Prosen Oskar
  6  Zakrajšek Matej
  7  Zupančič Urh
  8  Lazar Jakob
  10  Gruden Nik
  11  Trojanšek Tine (K)
  12  Žorž Maks (V)
  20  Vidovič Marko
  23  Dolenc Tilen
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Baškovec Erazem (V)
  3  Merlin Gašper
  5  Pilar Aleks
  6  Markelj Žan
  7  Damjanović Rafet
  8  Gartner Žiga (K)
  9  Šunkar Luka
  10  Gorjanc Lovro
  11  Bohinc David
  15  Markelj Jan
  17  Perko Filip
  Rezervni igralci
  14  Vrečič Tim
  16  Šantl Tristan
  17  Todić Uroš
  19  Dobnikar Domen
  Rezervni igralci
  2  Kmetič Žiga
  4  Vesel Matic
  13  Drekonja Tilen
  14  Čirić Tim
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vuković Danilo
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 20 - Vidovič Marko (11')
   2 : 0 10 - Gruden Nik (17')
   3 : 0 8 - Lazar Jakob (22')
   4 : 0 11 - Trojanšek Tine (24')
   5 : 1 11 - Trojanšek Tine (37')
   6 : 1 11 - Trojanšek Tine (47')
   7 : 2 16 - Šantl Tristan (87')
   Visoko-Preddvor
   4 : 1 7 - Damjanović Rafet (35')
   6 : 2 13 - Drekonja Tilen (65')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    7 - Zupančič Urh (87')
   Visoko-Preddvor
    3 - Merlin Gašper (72')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Visoko-Preddvor
    6 - Markelj Žan (16')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  64'     14 - Vrečič Tim
       2 - Bajt Maj
  64'     17 - Todić Uroš
       4 - Bizant Žiga
  64'     19 - Dobnikar Domen
       20 - Vidovič Marko
  64'     16 - Šantl Tristan
       11 - Trojanšek Tine
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Kmetič Žiga
       8 - Gartner Žiga
  61'     13 - Drekonja Tilen
       7 - Damjanović Rafet
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan