align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 11. krog 31.03.19
   TEKMA: Visoko-Preddvor - SIJ Acroni Jesenice 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Rupnik Stanislav
   2. pomočnik: Grujič Stanimir
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Baškovec Erazem (V)
  3  Merlin Gašper
  4  Vesel Matic
  5  Pilar Aleks
  8  Gartner Žiga (K)
  9  Šunkar Luka
  10  Gorjanc Lovro
  11  Damjanović Rafet
  15  Markelj Jan
  17  Perko Filip
  19  Markelj Žan
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  2  Basta Uroš
  3  Kaker Anže
  5  Mitrić Stefan
  6  Bavrlić Bojan (K)
  8  Talić Benjamin
  9  Talić Eldar
  10  Talić Armin
  11  Bajrić Amar
  15  Biščević Alan
  18  Ćehić Eldar
  Rezervni igralci
  6  Hočevar Žan Marko
  7  Strniša Jakob
  12  Kmetič Žiga (V)
  13  Sajovic Domen
  20  Čkonjević Nikola
  Rezervni igralci
  7  Pižuk Saša
  19  Maloku Edon
  22  Salihović Azemir
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 18 - Ćehić Eldar (71')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Talić Armin (22')
    2 - Basta Uroš (40')
    15 - Biščević Alan (46')
    22 - Salihović Azemir (92')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     20 - Čkonjević Nikola
       11 - Damjanović Rafet
  46'     7 - Strniša Jakob
       3 - Merlin Gašper
  75'     13 - Sajovic Domen
       9 - Šunkar Luka
  78'     6 - Hočevar Žan Marko
       8 - Gartner Žiga
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  76'     7 - Pižuk Saša
       18 - Ćehić Eldar
  86'     19 - Maloku Edon
       9 - Talić Eldar
  89'     22 - Salihović Azemir
       11 - Bajrić Amar
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan