align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 12. krog 07.04.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Šobec Lesce 0 : 3 (0 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Eržen Tjaž
   2. pomočnik: Arvaj Martin
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  2  Basta Uroš
  3  Kaker Anže
  5  Mitrić Stefan
  6  Bavrlić Bojan (K)
  8  Talić Benjamin
  9  Talić Eldar
  10  Talić Armin
  11  Bajrić Amar
  15  Biščević Alan
  18  Ćehić Eldar
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Črček Andraž (V)
  4  Čebašek Rok
  5  Stare Lenart (K)
  6  Gorzeti Žan
  7  Cvikl Miha
  8  Malivojević Aleksander
  9  Veseli Bekim
  10  Lavtar Gašper
  11  Gorzeti Jan
  17  Flajs Gašper
  18  Rotar Martin
  Rezervni igralci
  7  Pižuk Saša
  14  Živanović Igor
  17  Medja Mark
  19  Maloku Edon
  22  Salihović Azemir
  Rezervni igralci
  2  Rebec Jan
  3  Kramar Mark
  13  Kolenc Miha
  14  Ikač Lazar
  15  Marković Gavro
  16  Fister Maks
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Šobec Lesce
   Gorišek Jaka
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   0 : 1 11 - Gorzeti Jan (60')
   0 : 2 14 - Ikač Lazar (71')
   0 : 3 10 - Lavtar Gašper (81') 11m
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    15 - Biščević Alan (22')
    11 - Bajrić Amar (23')
    10 - Talić Armin (41')
    9 - Talić Eldar (77')
   Šobec Lesce
    16 - Fister Maks (36')
    7 - Cvikl Miha (44')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  70'     7 - Pižuk Saša
       18 - Ćehić Eldar
  82'     19 - Maloku Edon
       2 - Basta Uroš
  83'     22 - Salihović Azemir
       9 - Talić Eldar
  83'     9 - Talić Eldar
       11 - Bajrić Amar
  85'     17 - Medja Mark
       10 - Talić Armin
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  30'     16 - Fister Maks
       17 - Flajs Gašper
  50'     2 - Rebec Jan
       7 - Cvikl Miha
  70'     14 - Ikač Lazar
       11 - Gorzeti Jan
  82'     15 - Marković Gavro
       6 - Gorzeti Žan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan