align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 13. krog 14.04.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Visoko-Preddvor 3 : 4 (1 : 3)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Rebec Jan
  3  Rotar Martin
  4  Čebašek Rok
  5  Stare Lenart (K)
  6  Gorzeti Žan
  7  Cvikl Miha
  8  Malivojević Aleksander
  9  Veseli Bekim
  10  Lavtar Gašper
  11  Gorzeti Jan
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Baškovec Erazem (V)
  3  Rebolj Nik
  4  Vesel Matic
  5  Pilar Aleks
  7  Damjanović Rafet
  8  Gartner Žiga (K)
  9  Šunkar Luka
  10  Gorjanc Lovro
  15  Markelj Jan
  17  Perko Filip
  19  Markelj Žan
  Rezervni igralci
  14  Bikovski Filip
  15  Kolenc Miha
  16  Janc Matija
  17  Valjavec Enej
  18  Potočnik Matija
  19  Ikač Lazar
  Rezervni igralci
  2  Mohorič Rok Robert
  6  Hočevar Žan Marko
  11  Šunkar Jaka
  18  Drekonja Tilen
   TRENER
   Šobec Lesce
   Gorišek Jaka
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 2 9 - Veseli Bekim (27')
   2 : 3 11 - Gorzeti Jan (54')
   3 : 4 14 - Bikovski Filip (73')
   Visoko-Preddvor
   0 : 1 10 - Gorjanc Lovro (1')
   0 : 2 10 - Gorjanc Lovro (20')
   1 : 3 7 - Damjanović Rafet (39')
   2 : 4 15 - Markelj Jan (72')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    15 - Kolenc Miha (63')
    8 - Malivojević Aleksander (70')
   Visoko-Preddvor
    17 - Perko Filip (33')
    9 - Šunkar Luka (65')
    3 - Rebolj Nik (82')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Visoko-Preddvor
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  51'     15 - Kolenc Miha
       6 - Gorzeti Žan
  56'     14 - Bikovski Filip
       10 - Lavtar Gašper
  65'     16 - Janc Matija
       3 - Rotar Martin
  70'     17 - Valjavec Enej
       7 - Cvikl Miha
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  61'     2 - Mohorič Rok Robert
       7 - Damjanović Rafet
  75'     6 - Hočevar Žan Marko
       19 - Markelj Žan
  89'     11 - Šunkar Jaka
       10 - Gorjanc Lovro
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan