align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 16. krog 05.05.19
   TEKMA: Visoko-Preddvor - SIJ Acroni Jesenice 2 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Račman Anže
   2. pomočnik: Jamšek Blaž
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Kmetič Žiga (V)
  3  Merlin Gašper
  4  Vesel Matic
  5  Pilar Aleks
  8  Gartner Žiga (K)
  9  Šunkar Luka
  10  Gorjanc Lovro
  11  Rebolj Nik
  15  Markelj Jan
  17  Perko Filip
  19  Markelj Žan
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  2  Basta Uroš
  3  Kaker Anže
  6  Bavrlić Bojan (K)
  7  Pižuk Saša
  9  Krupić Amar
  11  Ćehić Elmar
  14  Talić Eldar
  15  Biščević Alan
  18  Ćehić Eldar
  22  Salihović Azemir
  Rezervni igralci
  2  Mohorič Rok Robert
  7  Damjanović Rafet
  14  Hočevar Žan Marko
  16  Šunkar Jaka
  18  Bohinc David
  Rezervni igralci
  5  Baxhaku Astrit
  8  Talić Benjamin
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 1 15 - Markelj Jan (23')
   2 : 3 11 - Rebolj Nik (82')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 2 - Basta Uroš (12')
   1 : 2 2 - Basta Uroš (56')
   1 : 3 18 - Ćehić Eldar (78')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
   SIJ Acroni Jesenice
    9 - Krupić Amar (90')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  66'     18 - Bohinc David
       19 - Markelj Žan
  79'     2 - Mohorič Rok Robert
       9 - Šunkar Luka
  80'     7 - Damjanović Rafet
       10 - Gorjanc Lovro
  87'     14 - Hočevar Žan Marko
       8 - Gartner Žiga
  90'     16 - Šunkar Jaka
       3 - Merlin Gašper
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Baxhaku Astrit
       11 - Ćehić Elmar
  86'     8 - Talić Benjamin
       22 - Salihović Azemir
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan