align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 17. krog 12.05.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Visoko-Preddvor 6 : 1 (3 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Rebec Jan
  3  Rotar Martin
  4  Čebašek Rok
  5  Stare Lenart (K)
  6  Gorzeti Žan
  7  Bikovski Filip
  8  Malivojević Aleksander
  9  Veseli Bekim
  10  Lavtar Gašper
  11  Gorzeti Jan
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Kmetič Žiga (V)
  3  Merlin Gašper
  4  Vesel Matic
  5  Pilar Aleks
  8  Gartner Žiga (K)
  9  Šunkar Luka
  10  Gorjanc Lovro
  11  Rebolj Nik
  15  Markelj Jan
  17  Perko Filip
  19  Markelj Žan
  Rezervni igralci
  14  Ikač Lazar
  15  Kolenc Miha
  16  Janc Matija
  17  Fister Maks
  Rezervni igralci
  2  Mohorič Rok Robert
  7  Šunkar Jaka
  18  Bohinc David
  23  Baškovec Erazem (V)
   TRENER
   Šobec Lesce
   Gorišek Jaka
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 11 - Gorzeti Jan (11')
   2 : 0 5 - Stare Lenart (35')
   3 : 0 7 - Bikovski Filip (37')
   3 : 1 3 - Rotar Martin (39') AG
   4 : 1 8 - Malivojević Aleksander (58')
   5 : 1 11 - Gorzeti Jan (62')
   6 : 1 10 - Lavtar Gašper (66')
   Visoko-Preddvor
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    7 - Bikovski Filip (60')
   Visoko-Preddvor
    11 - Rebolj Nik (62')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Visoko-Preddvor
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  63'     17 - Fister Maks
       7 - Bikovski Filip
  63'     16 - Janc Matija
       3 - Rotar Martin
  75'     15 - Kolenc Miha
       10 - Lavtar Gašper
  75'     14 - Ikač Lazar
       8 - Malivojević Aleksander
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  63'     2 - Mohorič Rok Robert
       19 - Markelj Žan
  75'     18 - Bohinc David
       8 - Gartner Žiga
  75'     7 - Šunkar Jaka
       11 - Rebolj Nik
  89'     23 - Baškovec Erazem
       1 - Kmetič Žiga
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan