align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 21. krog 02.06.19
   TEKMA: Šobec Lesce - SIJ Acroni Jesenice 1 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Črček Andraž (V)
  2  Rebec Jan
  3  Rotar Martin
  4  Čebašek Rok
  5  Stare Lenart (K)
  6  Gorzeti Žan
  7  Bikovski Filip
  8  Malivojević Aleksander
  9  Veseli Bekim
  11  Gorzeti Jan
  15  Cvikl Miha
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  3  Kaker Anže
  6  Bavrlić Bojan (K)
  7  Pižuk Saša
  8  Talić Benjamin
  9  Krupić Amar
  10  Talić Armin
  14  Talić Eldar
  15  Biščević Alan
  18  Ćehić Eldar
  21  Mitrić Stefan
  Rezervni igralci
  10  Lavtar Gašper
  13  Marković Gavro
  14  Kolenc Miha
  16  Pernuš Matej
  17  Potočnik Matija
  18  Valjavec Enej
  Rezervni igralci
  2  Basta Uroš
  5  Nikše Nik
  11  Živanović Igor
   TRENER
   Šobec Lesce
   Gorišek Jaka
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 3 11 - Gorzeti Jan (68')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 18 - Ćehić Eldar (35')
   0 : 2 21 - Mitrić Stefan (50')
   0 : 3 9 - Krupić Amar (63')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    7 - Bikovski Filip (49')
   SIJ Acroni Jesenice
    7 - Pižuk Saša (32')
    8 - Talić Benjamin (49')
    15 - Biščević Alan (51')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Kolenc Miha
       15 - Cvikl Miha
  57'     18 - Valjavec Enej
       7 - Bikovski Filip
  78'     17 - Potočnik Matija
       9 - Veseli Bekim
  78'     13 - Marković Gavro
       3 - Rotar Martin
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Basta Uroš
       7 - Pižuk Saša
  66'     11 - Živanović Igor
       8 - Talić Benjamin
  74'     5 - Nikše Nik
       3 - Kaker Anže
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan