align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 18. krog 18.05.19
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Zarica Kranj 1 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Bukovec Matic
   2. pomočnik: Čabraja Tomislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Beton Nejc (V)
  2  Mohorič Rok Robert
  4  Sajovic Domen
  5  Grašič Enej
  6  Jelovčan Luka
  7  Vodeb Lenart
  8  Kabić Matija (K)
  9  Šink Mitja
  11  Šunkar Jaka
  16  Križnar Žan
  17  Ajdovec Jan
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  4  Idrizoski Edin
  8  Kolenović Dino
  9  Jaklič Kristjan
  10  Bernik Žan Matic (K)
  11  Lukan Jan
  13  Grašič Martin
  14  Sarafimov Andrej
  15  Oblak Aljoša
  16  Mehani Valdrin
  17  Stojanov Kristjan
  Rezervni igralci
  3  Ambrož Miha
  14  Špehar Pajk Timotej
  20  Marušič Miškov David
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  3  Oštir Nace
  7  Malovrh Teodor
  18  Knavs Matic
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   0 : 2 8 - Kabić Matija (38') AG
   1 : 3 7 - Vodeb Lenart (50')
   Zarica Kranj
   0 : 1 11 - Lukan Jan (17')
   0 : 3 14 - Sarafimov Andrej (47')
   1 : 4 9 - Jaklič Kristjan (80')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    4 - Sajovic Domen (21')
   Zarica Kranj
    16 - Mehani Valdrin (44')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Zarica Kranj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  64'     20 - Marušič Miškov David
       9 - Šink Mitja
  74'     14 - Špehar Pajk Timotej
       5 - Grašič Enej
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  52'     7 - Malovrh Teodor
       16 - Mehani Valdrin
  67'     3 - Oštir Nace
       11 - Lukan Jan
  74'     18 - Knavs Matic
       8 - Kolenović Dino
  78'     2 - Dagarin Benjamin
       17 - Stojanov Kristjan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan