align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Starejši cicibani U10
  Zapisnik: 4. krog 25.09.18
   TEKMA: Šobec Lesce U10 - Triglav Podgorje-bordo U10 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce U10
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Remar Filip (V)
  2  Perger Lenart
  3  Kajganić David
  4  Mlačnik Bine
  5  Praprotnik Bezjak Urban
  7  Resman Florjan
  10  Lasnik Tevž
  11  Zupan Jakob
  12  Mekinda Patrik (V)
  15  Kramar Kristjan
  19  Benedičič Tilen
   Triglav Podgorje-bordo U10
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Drinovec Jaka
  7  Abruč Enej
  8  Božić Viktor
  9  Španič Nikola
  10  Matoh Horvat Liam
  16  Memić Marat
  30  Ilisić Damjan
  32  Kramarič Matevž
  40  Kovše Matija
  45  Alić Sanli
  50  Vujinović Aleks
   Druga ekipa
  8  Baloh Zor Jaka
  9  Kozjek Maj
  14  Može Matjaž
  17  Čeh Kristjan
   Druga ekipa
  5  Bronja Tarik
  14  Gaser Rakovec Ažbe
  18  Marjanac Aleksandar
   TRENER
   Šobec Lesce U10
   Notersberg Dejan
   Triglav Podgorje-bordo U10
   Obradović Bojan
   STRELCI
   Šobec Lesce U10
   Triglav Podgorje-bordo U10
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce U10
   Triglav Podgorje-bordo U10
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce U10
   Triglav Podgorje-bordo U10
   MENJAVE
   Šobec Lesce U10
  Minuta  Igralec
   Triglav Podgorje-bordo U10
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan