align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 17.08.19
   TEKMA: Ilirija 1911 - Elta Izola 2 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Stadion Ilirija    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Veselič Samo
   1. pomočnik: Biškup Matej
   2. pomočnik: Ogrin Matej
   Delegat: Kokolj Andrej
   POSTAVI
   Ilirija 1911
Priimek in ime
  1  Kosanec Jan (V)
  2  Peklar Domen
  5  Tavčar Aljaž
  6  Gutić Din
  8  Čufurovič Aldin
  10  Corn Jaka (K)
  11  Žibert Lan
  14  Kovačevič Kristjan
  19  Strajnar Nejc
  20  Kosi Anže
  23  Bosnić Kenen
   Elta Izola
Priimek in ime
  1  Počkaj Anže (V)
  2  Topić Marko
  3  Vežnaver Simon
  4  Pletikos Chris (K)
  5  Terčič Andrej
  6  Mingotti Lucas
  7  Klarić Mark
  8  Žitko Jure
  9  Bordon Aleks
  10  Ribič Žan
  11  Jerman Jan
  Rezervni igralci
  3  Latinčič Marko
  7  Rešetič Timotej
  12  Lapuh Brin (V)
  15  Topalović Elvir
  17  Zupančič Simon
  18  Bratina Mark
  22  Humar Žan
  Rezervni igralci
  12  Jugovac Gašper (V)
  13  Gavrić Aleksandar
  14  Vašl Scott
  15  Zugan Edi
  16  Šavle Patrik
  18  Zajec David
   TRENER
   Ilirija 1911
   Jermol Borut
   Elta Izola
   Počkaj Damjan
   STRELCI
   Ilirija 1911
   1 : 1 6 - Gutić Din (71')
   2 : 2 23 - Bosnić Kenen (94')
   Elta Izola
   0 : 1 7 - Klarić Mark (59')
   1 : 2 6 - Mingotti Lucas (92')
   OPOMINJANI
   Ilirija 1911
    20 - Kosi Anže (45')
    2 - Peklar Domen (61')
    5 - Tavčar Aljaž (74')
    8 - Čufurovič Aldin (95')
   Elta Izola
    9 - Bordon Aleks (17')
    2 - Topić Marko (75')
    15 - Zugan Edi (77')
   IZKLJUČENI
   Ilirija 1911
    1 - Kosanec Jan (96')
   Elta Izola
    9 - Bordon Aleks (52')
   MENJAVE
   Ilirija 1911
  Minuta  Igralec
  54'     3 - Latinčič Marko
       19 - Strajnar Nejc
  62'     17 - Zupančič Simon
       14 - Kovačevič Kristjan
  84'     7 - Rešetič Timotej
       2 - Peklar Domen
   Elta Izola
  Minuta  Igralec
  58'     15 - Zugan Edi
       10 - Ribič Žan
  69'     13 - Gavrić Aleksandar
       8 - Žitko Jure
  81'     18 - Zajec David
       11 - Jerman Jan
  81'     14 - Vašl Scott
       7 - Klarić Mark
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan