align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 1. krog 17.08.19
   TEKMA: Svoboda Ljubljana - Sava Kranj 3 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Borošak Alen
   1. pomočnik: Perger Primož
   2. pomočnik: Šobot Danijel
   Delegat: Narobe Jakob
   POSTAVI
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  2  Ibranović Dino
  3  Raspashkovski Vasko
  6  Šajn Marko
  7  Nuhanovič Edi
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel (K)
  10  Dindič Jasmin
  11  Ivanovski Miran
  13  Cimprič Gašper
  14  Štrancar Klemen
  99  Lalić Goran (V)
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  3  Bodiroža Aleksandar
  4  Zukanovič Jure
  7  Zajc Erazem
  8  Kongnyuy Dinnyuy
  9  Idrizi Tim
  10  Iličič Luka
  13  Cankar Anže
  20  Nosan Matija
  21  Kopač Matic
  36  Dojčinović Vladimir (K)
  Rezervni igralci
  5  Pavić Vanja
  15  Primožič Ambrož
  16  Tabaković Ali
  17  Džafič Alen
  18  Keškič Jasmin
  32  Krošelj Izidor (V)
  Rezervni igralci
  12  Tehovnik Gašper (V)
  14  Kondić Stefan
  17  Nunar Matevž
  22  Križnar Nejc
  23  Anžič Žak
  26  Marinković Bojan
  33  Križaj Jure
   TRENER
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   Sava Kranj
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Svoboda Ljubljana
   1 : 0 10 - Dindič Jasmin (8')
   2 : 1 11 - Ivanovski Miran (40')
   3 : 1 9 - Aličaič Anel (67')
   Sava Kranj
   1 : 1 21 - Kopač Matic (10')
   OPOMINJANI
   Svoboda Ljubljana
    13 - Cimprič Gašper (25')
    11 - Ivanovski Miran (52')
    10 - Dindič Jasmin (82')
    9 - Aličaič Anel (91')
   Sava Kranj
   IZKLJUČENI
   Svoboda Ljubljana
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  20'     16 - Tabaković Ali
       7 - Nuhanovič Edi
  61'     17 - Džafič Alen
       11 - Ivanovski Miran
  80'     5 - Pavić Vanja
       8 - Đokić Aleksandar
  80'     18 - Keškič Jasmin
       16 - Tabaković Ali
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  64'     33 - Križaj Jure
       20 - Nosan Matija
  76'     23 - Anžič Žak
       7 - Zajc Erazem
  76'     22 - Križnar Nejc
       9 - Idrizi Tim
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan