align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 24.08.19
   TEKMA: Bled Hirter - Žiri 3 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 200
   Glavni sodnik Kondić Božo
   1. pomočnik: Kočica Jernej Jan
   2. pomočnik: Kos Damjan
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Bled Hirter
Priimek in ime
  2  Varl Boštjan
  7  Potočnik Domen
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Čamdžić Ermin
  11  Pašić Armin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav (K)
  17  Grašič Rok
  18  Grilc Marko
  20  Djukić Darko
   Žiri
Priimek in ime
  1  Zupet Klemen (V)
  2  Kunc Domen
  4  Čemažar Nejc Jaka
  5  Orešnik Krištof
  7  Eržen Nace (K)
  8  Kavčič Anže
  9  Krolnik Jaka Bric
  12  Frelih Boštjan
  16  Stožinič Alexander
  17  Koblar Jan
  18  Eržen Žiga
  Rezervni igralci
  1  Ambrožič Jakob (V)
  3  Ristić Stefan
  6  Kamšek Izidor Erazem
  14  Wolhar Jan
  15  Majnik Miha
  16  Vukić Aleks
  19  Bertoncelj Matic
  Rezervni igralci
  3  Berglez Aljaž
  6  Bin Amat Ngadi Sajrul
  11  Kržišnik Nejc
  13  Brence Benjamin
  14  Eisele Nani
  19  Frelih Blaž
  30  Poljanšek Žiga (V)
   TRENER
   Bled Hirter
   Kajtazovič Jaka
   Žiri
   Frelih Boris
   STRELCI
   Bled Hirter
   1 : 0 9 - Remškar Moreno (24')
   2 : 0 11 - Pašić Armin (38')
   3 : 1 14 - Wolhar Jan (83')
   Žiri
   2 : 1 16 - Stožinič Alexander (55')
   OPOMINJANI
   Bled Hirter
    18 - Grilc Marko (19')
    17 - Grašič Rok (32')
   Žiri
    2 - Kunc Domen (41')
    16 - Stožinič Alexander (63')
    8 - Kavčič Anže (69')
   IZKLJUČENI
   Bled Hirter
   Žiri
    2 - Kunc Domen (42')
   MENJAVE
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  46'     1 - Ambrožič Jakob
       12 - Halilović Alan
  62'     6 - Kamšek Izidor Erazem
       11 - Pašić Armin
  69'     16 - Vukić Aleks
       2 - Varl Boštjan
  76'     14 - Wolhar Jan
       7 - Potočnik Domen
   Žiri
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Brence Benjamin
       17 - Koblar Jan
  76'     6 - Bin Amat Ngadi Sajrul
       4 - Čemažar Nejc Jaka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan