align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 24.08.19
   TEKMA: Kočevje - Primorje 1 : 4 (0 : 4)
   Kraj: Kočevje - Stadion Gaj Kočevje    Gledalcev: 200
   Glavni sodnik Begič Amel
   1. pomočnik: Kužnik Marjan
   2. pomočnik: Pantić Saša
   Delegat: Bojovič Miomir
   POSTAVI
   Kočevje
Priimek in ime
  1  Goričar Vid (V)
  2  Vesel David
  6  Hočevar Gal (K)
  7  Založnik Luka
  8  Hodžić Anel
  9  Hočevar Maj
  10  Babić Miha
  13  Milović Dejan
  15  Pavlovič Nejc
  27  Majcen Žiga
  29  Pajnič Žan
   Primorje
Priimek in ime
  5  Podgoršek Žan
  6  Lukač Andrej
  7  Plavšič Vajde Nik
  8  Kuraj Anže
  10  Džuzdanović Amel (K)
  15  Dedić Haris
  18  Kodermac Leon
  21  Nagode Tilen
  22  Štrukelj Januš (V)
  23  Kodermac Jakob
  25  Škarabot Matija
  Rezervni igralci
  11  Grošić Elmas
  12  Krivdić Emir (V)
  20  Letig Luka
  24  Malnar Luka
  Rezervni igralci
  1  Nabergoj Anže (V)
  2  Bole Blaž
  11  Zavnik Matic
  16  Puc Aljaž
  17  Tragin Luka
  24  Kuraj Jaka
   TRENER
   Kočevje
   Fartek Saša
   Primorje
   Komac Andrej
   STRELCI
   Kočevje
   1 : 4 7 - Založnik Luka (68')
   Primorje
   0 : 1 7 - Plavšič Vajde Nik (5')
   0 : 2 23 - Kodermac Jakob (19')
   0 : 3 23 - Kodermac Jakob (29')
   0 : 4 23 - Kodermac Jakob (40')
   OPOMINJANI
   Kočevje
    9 - Hočevar Maj (48')
    7 - Založnik Luka (60')
   Primorje
    25 - Škarabot Matija (48')
    7 - Plavšič Vajde Nik (71')
   IZKLJUČENI
   Kočevje
   Primorje
   MENJAVE
   Kočevje
  Minuta  Igralec
  60'     24 - Malnar Luka
       27 - Majcen Žiga
  71'     11 - Grošić Elmas
       29 - Pajnič Žan
  86'     20 - Letig Luka
       2 - Vesel David
   Primorje
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Zavnik Matic
       21 - Nagode Tilen
  60'     16 - Puc Aljaž
       15 - Dedić Haris
  80'     2 - Bole Blaž
       7 - Plavšič Vajde Nik
  86'     17 - Tragin Luka
       10 - Džuzdanović Amel
  86'     24 - Kuraj Jaka
       25 - Škarabot Matija
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan