align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 24.08.19
   TEKMA: TKK Tolmin - Ilirija 1911 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Tolmin - Športni park Brajda, Tolmin    Gledalcev: 400
   Glavni sodnik Gergič Nejc
   1. pomočnik: Šumer Žiga
   2. pomočnik: Šobot Danijel
   Delegat: Kopač Borut
   POSTAVI
   TKK Tolmin
Priimek in ime
  1  Mavrič Matej (V)
  3  Kos Gregor
  4  Šturm Jani
  6  Rakušček Danjel (K)
  8  Kavčič Bine
  10  Kravanja Tine
  11  Lesjak Sebastian
  13  Šuligoj Matija
  16  Dowlin Bruce Allen
  17  Kumer Nejc
  20  Debenjak Grega
   Ilirija 1911
Priimek in ime
  1  Lapuh Brin (V)
  2  Peklar Domen
  5  Tavčar Aljaž
  6  Gutić Din
  7  Žibert Lan
  8  Čufurovič Aldin
  10  Corn Jaka (K)
  17  Zupančič Simon
  19  Strajnar Nejc
  20  Kosi Anže
  23  Bosnić Kenen
  Rezervni igralci
  2  Kutin Tim
  5  Zornik Tine
  12  Konec Jaka (V)
  15  Kucalović Boban
  19  Rutar Uroš
  21  Perše Dani
  22  Lapanja Jaka
  Rezervni igralci
  4  Rešetič Timotej
  11  Mahić Dino
  12  Baš Luka (V)
  14  Kovačevič Kristjan
  18  Bratina Mark
  21  Jurišić Danijel
  22  Humar Žan
   TRENER
   TKK Tolmin
   Kragelj Jan
   Ilirija 1911
   Jermol Borut
   STRELCI
   TKK Tolmin
   1 : 1 3 - Kos Gregor (70')
   Ilirija 1911
   0 : 1 5 - Tavčar Aljaž (26')
   OPOMINJANI
   TKK Tolmin
    3 - Kos Gregor (45')
    8 - Kavčič Bine (66')
    6 - Rakušček Danjel (75')
    5 - Zornik Tine (85')
   Ilirija 1911
    5 - Tavčar Aljaž (24')
    10 - Corn Jaka (48')
    8 - Čufurovič Aldin (56')
    11 - Mahić Dino (78')
    20 - Kosi Anže (81')
    1 - Lapuh Brin (93')
   IZKLJUČENI
   TKK Tolmin
   Ilirija 1911
   MENJAVE
   TKK Tolmin
  Minuta  Igralec
  62'     15 - Kucalović Boban
       11 - Lesjak Sebastian
  71'     21 - Perše Dani
       3 - Kos Gregor
  84'     2 - Kutin Tim
       6 - Rakušček Danjel
   Ilirija 1911
  Minuta  Igralec
  62'     11 - Mahić Dino
       17 - Zupančič Simon
  71'     14 - Kovačevič Kristjan
       6 - Gutić Din
  86'     21 - Jurišić Danijel
       7 - Žibert Lan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan