align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 27.08.19
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Adria 2 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Stojanoski Andraž
   1. pomočnik: Gerkman Borut
   2. pomočnik: Antolič Jean
   Delegat: Nikolić Milovan
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Sitar Matic (V)
  2  Novak Gal
  4  Simič Jon
  5  Kalin Tim
  6  Tratnik Klemen
  8  Trivunčevič Dragan
  9  Gomboši Roman
  11  Čakš Urban
  14  Srovin Nejc
  15  Marinović Siniša (K)
  17  Akpomudia Ogochukwu Prince
   Adria
Priimek in ime
  1  Radikon Matija (V)
  2  Masten Nik
  3  Hlede Tine
  4  Umek Klemen
  8  Kompara Matija
  10  Bragato Luka
  11  Komel Vili
  14  Batič Jakob
  19  Klepac Boštjan
  20  Milijašević Miloš
  22  Godnič Matej (K)
  Rezervni igralci
  3  Drekalovič Mencinger Tim
  7  Fortin Matevž
  10  Pibernik Matevž
  13  Platiša Jošt
  18  Olivo Erik
  19  Čakš Uroš
  Rezervni igralci
  6  Sirach Giacomo
  9  Žibernik Deni
  12  Zanier Anej (V)
  16  Torkar Miha
  17  Klančič Ambrož
  18  Pavlin Rok
  21  Krševan Matic
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   Adria
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1 : 1 15 - Marinović Siniša (56')
   2 : 2 9 - Gomboši Roman (62')
   Adria
   0 : 1 11 - Komel Vili (38')
   1 : 2 10 - Bragato Luka (58')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    6 - Tratnik Klemen (48')
    5 - Kalin Tim (67')
    10 - Pibernik Matevž (80')
   Adria
    14 - Batič Jakob (17')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Adria
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  29'     18 - Olivo Erik
       2 - Novak Gal
  63'     10 - Pibernik Matevž
       14 - Srovin Nejc
  74'     19 - Čakš Uroš
       17 - Akpomudia Ogochukwu Prince
   Adria
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Sirach Giacomo
       20 - Milijašević Miloš
  65'     16 - Torkar Miha
       14 - Batič Jakob
  74'     18 - Pavlin Rok
       22 - Godnič Matej
  74'     17 - Klančič Ambrož
       11 - Komel Vili
  90'     9 - Žibernik Deni
       10 - Bragato Luka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan