align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 3. krog 31.08.19
   TEKMA: Primorje - Arne Tabor 69 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Ajdovščina - Mestni stadion Ajdovščina    Gledalcev: 200
   Glavni sodnik Janžekovič Borut
   1. pomočnik: Burjan Aleksander
   2. pomočnik: Mileta Lovro
   Delegat: Stančin Marko
   POSTAVI
   Primorje
Priimek in ime
  1  Štrukelj Januš (V)
  5  Podgoršek Žan
  6  Lukač Andrej
  7  Plavšič Vajde Nik
  8  Kuraj Anže
  10  Džuzdanović Amel (K)
  15  Dedić Haris
  18  Kodermac Leon
  21  Nagode Tilen
  23  Kodermac Jakob
  25  Škarabot Matija
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Sitar Matic (V)
  2  Novak Gal
  4  Tratnik Klemen
  5  Kranjc Jaka
  7  Kalin Tim
  8  Trivunčevič Dragan
  9  Gomboši Roman
  10  Bokal Žiga (K)
  11  Čakš Urban
  14  Srovin Nejc
  15  Marinović Siniša
  Rezervni igralci
  2  Bole Blaž
  11  Zavnik Matic
  12  Nabergoj Anže (V)
  14  Leban Žan
  16  Puc Aljaž
  17  Tragin Luka
  24  Kuraj Jaka
  Rezervni igralci
  3  Drekalovič Mencinger Tim
  12  Erčulj Matic (V)
  13  Platiša Jošt
  17  Pibernik Matevž
  18  Olivo Erik
  19  Čakš Uroš
   TRENER
   Primorje
   Komac Andrej
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   STRELCI
   Primorje
   1 : 0 8 - Kuraj Anže (74') 11m
   2 : 0 14 - Leban Žan (93')
   Arne Tabor 69
   OPOMINJANI
   Primorje
    23 - Kodermac Jakob (40')
    6 - Lukač Andrej (45')
    8 - Kuraj Anže (80')
   Arne Tabor 69
    11 - Čakš Urban (28')
    7 - Kalin Tim (38')
    14 - Srovin Nejc (70')
   IZKLJUČENI
   Primorje
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Primorje
  Minuta  Igralec
  59'     14 - Leban Žan
       7 - Plavšič Vajde Nik
  59'     11 - Zavnik Matic
       18 - Kodermac Leon
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  55'     18 - Olivo Erik
       9 - Gomboši Roman
  66'     17 - Pibernik Matevž
       8 - Trivunčevič Dragan
  82'     19 - Čakš Uroš
       10 - Bokal Žiga
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan