align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 07.09.19
   TEKMA: Bled Hirter - Primorje 4 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Jerman Danijel
   1. pomočnik: Benko Danijel
   2. pomočnik: Olenik Alen
   Delegat: Kopač Borut
   POSTAVI
   Bled Hirter
Priimek in ime
  7  Potočnik Domen
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Čamdžić Ermin
  11  Pašić Armin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav (K)
  17  Grašič Rok
  18  Grilc Marko
  20  Djukić Darko
  21  Križaj Nejc
   Primorje
Priimek in ime
  5  Podgoršek Žan
  6  Lukač Andrej
  8  Kuraj Anže
  10  Džuzdanović Amel (K)
  14  Leban Žan
  15  Dedić Haris
  18  Kodermac Leon
  21  Nagode Tilen
  22  Štrukelj Januš (V)
  23  Kodermac Jakob
  25  Škarabot Matija
  Rezervni igralci
  1  Ambrožič Jakob (V)
  2  Varl Boštjan
  5  Sekulić Uroš
  6  Kamšek Izidor Erazem
  14  Wolhar Jan
  15  Majnik Miha
  16  Vukić Aleks
  Rezervni igralci
  1  Nabergoj Anže (V)
  2  Bole Blaž
  11  Zavnik Matic
  16  Puc Aljaž
  17  Tragin Luka
  24  Kuraj Jaka
   TRENER
   Bled Hirter
   Kajtazovič Jaka
   Primorje
   Komac Andrej
   STRELCI
   Bled Hirter
   1 : 0 13 - Stanko Ladislav (20') 11m
   2 : 0 9 - Remškar Moreno (25')
   3 : 0 13 - Stanko Ladislav (70')
   4 : 0 7 - Potočnik Domen (75')
   Primorje
   OPOMINJANI
   Bled Hirter
    20 - Djukić Darko (41')
    11 - Pašić Armin (44')
   Primorje
    5 - Podgoršek Žan (15')
    6 - Lukač Andrej (19')
    25 - Škarabot Matija (25')
   IZKLJUČENI
   Bled Hirter
   Primorje
   MENJAVE
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  61'     2 - Varl Boštjan
       11 - Pašić Armin
  67'     5 - Sekulić Uroš
       10 - Čamdžić Ermin
  79'     14 - Wolhar Jan
       21 - Križaj Nejc
  79'     15 - Majnik Miha
       9 - Remškar Moreno
  79'     6 - Kamšek Izidor Erazem
       13 - Stanko Ladislav
   Primorje
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Tragin Luka
       5 - Podgoršek Žan
  46'     11 - Zavnik Matic
       18 - Kodermac Leon
  85'     1 - Nabergoj Anže
       22 - Štrukelj Januš
  85'     16 - Puc Aljaž
       6 - Lukač Andrej
  90'     24 - Kuraj Jaka
       10 - Džuzdanović Amel
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan