align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 13.09.19
   TEKMA: Svoboda Ljubljana - Kočevje 6 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana    Gledalcev: 81
   Glavni sodnik Balažič Dejan
   1. pomočnik: Povšnar Dejan
   2. pomočnik: Majhen Matija
   Delegat: Pokovec Vinko
   POSTAVI
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  2  Primožič Ambrož
  3  Raspashkovski Vasko
  7  Šajn Marko
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel (K)
  10  Dindič Jasmin
  11  Ivanovski Miran
  13  Ibranović Dino
  14  Štrancar Klemen
  15  Stanković Ilija
  99  Lalić Goran (V)
   Kočevje
Priimek in ime
  1  Goričar Vid (V)
  2  Vesel David
  5  Janeš Nik
  6  Hočevar Gal (K)
  8  Hodžić Anel
  9  Hočevar Maj
  10  Babić Miha
  11  Grošić Elmas
  13  Milović Dejan
  15  Pavlovič Nejc
  29  Grahovac Dragan
  Rezervni igralci
  4  Cimprič Gašper
  5  Pavić Vanja
  16  Ahmetaj Valmir
  18  Tabaković Ali
  32  Krošelj Izidor (V)
  Rezervni igralci
  4  Pajnič Žan
  23  Vidmar Peter
  27  Majcen Žiga
   TRENER
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   Kočevje
   Fartek Saša
   STRELCI
   Svoboda Ljubljana
   1 : 0 14 - Štrancar Klemen (20')
   2 : 0 8 - Đokić Aleksandar (50')
   3 : 0 7 - Šajn Marko (53')
   4 : 0 10 - Dindič Jasmin (65')
   5 : 0 5 - Pavić Vanja (71')
   6 : 0 3 - Raspashkovski Vasko (81')
   Kočevje
   OPOMINJANI
   Svoboda Ljubljana
   Kočevje
   IZKLJUČENI
   Svoboda Ljubljana
   Kočevje
   MENJAVE
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  66'     5 - Pavić Vanja
       11 - Ivanovski Miran
  66'     18 - Tabaković Ali
       15 - Stanković Ilija
  78'     32 - Krošelj Izidor
       99 - Lalić Goran
  78'     16 - Ahmetaj Valmir
       2 - Primožič Ambrož
   Kočevje
  Minuta  Igralec
  58'     27 - Majcen Žiga
       11 - Grošić Elmas
  66'     4 - Pajnič Žan
       9 - Hočevar Maj
  85'     23 - Vidmar Peter
       10 - Babić Miha
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan