align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 21.09.19
   TEKMA: Adria - Primorje 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Miren - Igrišče Pri Štantu Miren    Gledalcev: 180
   Glavni sodnik Matoša Martin
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Štrajhar Primož
   Delegat: Knafelc Borut
   POSTAVI
   Adria
Priimek in ime
  1  Radikon Matija (V)
  2  Masten Nik
  3  Hlede Tine (K)
  4  Umek Klemen
  5  Pečenko Jan
  8  Kompara Matija
  11  Komel Vili
  16  Torkar Miha
  18  Pavlin Rok
  19  Klepac Boštjan
  20  Milijašević Miloš
   Primorje
Priimek in ime
  3  Žgur Tjaž
  8  Kuraj Anže
  10  Džuzdanović Amel (K)
  11  Zavnik Matic
  14  Leban Žan
  15  Dedić Haris
  18  Kodermac Leon
  22  Štrukelj Januš (V)
  23  Kodermac Jakob
  24  Kuraj Jaka
  25  Škarabot Matija
  Rezervni igralci
  6  Pavletič Erik
  7  Sirk Miha
  9  Žibernik Deni
  12  Zanier Anej (V)
  17  Černe Luka
  21  Krševan Matic
  22  Godnič Matej
  Rezervni igralci
  1  Nabergoj Anže (V)
  2  Bole Blaž
  6  Lukač Andrej
  12  Kadrija Taulant
  16  Puc Aljaž
  17  Tragin Luka
  21  Nagode Tilen
   TRENER
   Adria
   Kristančič Mitja
   Primorje
   STRELCI
   Adria
   Primorje
   0 : 1 23 - Kodermac Jakob (83')
   OPOMINJANI
   Adria
    8 - Kompara Matija (49')
    2 - Masten Nik (73')
   Primorje
    10 - Džuzdanović Amel (80')
   IZKLJUČENI
   Adria
   Primorje
   MENJAVE
   Adria
  Minuta  Igralec
  66'     7 - Sirk Miha
       18 - Pavlin Rok
  90'     17 - Černe Luka
       11 - Komel Vili
  90'     22 - Godnič Matej
       5 - Pečenko Jan
   Primorje
  Minuta  Igralec
  40'     6 - Lukač Andrej
       3 - Žgur Tjaž
  70'     16 - Puc Aljaž
       18 - Kodermac Leon
  89'     12 - Kadrija Taulant
       10 - Džuzdanović Amel
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan