align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 22.09.19
   TEKMA: Brinje Grosuplje - TKK Tolmin 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Halilović Denis
   1. pomočnik: Gajić Tomislav
   2. pomočnik: Boškič Andrej
   Delegat: Nikolić Milovan
   POSTAVI
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  4  Hribar Matevž
  5  Božič Maj
  7  Škerl Filip
  9  Dorniž Gregor
  10  Povh Matic
  11  Rexhepi Florgent
  16  Klančnik Domen
  19  Šporar Rok
  20  Boh Denis (K)
   TKK Tolmin
Priimek in ime
  1  Mavrič Matej (V)
  2  Kutin Tim
  3  Kos Gregor
  4  Šturm Jani
  5  Zornik Tine (K)
  6  Rakušček Danjel
  8  Kavčič Bine
  11  Lesjak Sebastian
  13  Šuligoj Matija
  20  Debenjak Grega
  21  Perše Dani
  Rezervni igralci
  8  Mahič Al
  12  Jerman Žan Luka (V)
  13  Strajnar Nal
  17  Rozina Primož
  18  Einsiedler Andraž
  22  Kočar Jernej
  Rezervni igralci
  12  Konec Jaka (V)
  15  Kucalović Boban
  16  Dowlin Bruce Allen
  17  Kumer Nejc
  18  Rutar Luka
  19  Rutar Uroš
  22  Lapanja Jaka
   TRENER
   Brinje Grosuplje
   Markovič Goran
   TKK Tolmin
   Kragelj Jan
   STRELCI
   Brinje Grosuplje
   1 : 0 9 - Dorniž Gregor (55')
   2 : 0 9 - Dorniž Gregor (84')
   TKK Tolmin
   OPOMINJANI
   Brinje Grosuplje
   TKK Tolmin
    2 - Kutin Tim (30')
    8 - Kavčič Bine (32')
    3 - Kos Gregor (60')
   IZKLJUČENI
   Brinje Grosuplje
   TKK Tolmin
   MENJAVE
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  37'     13 - Strajnar Nal
       7 - Škerl Filip
  75'     8 - Mahič Al
       11 - Rexhepi Florgent
  85'     22 - Kočar Jernej
       13 - Strajnar Nal
  85'     18 - Einsiedler Andraž
       9 - Dorniž Gregor
  85'     17 - Rozina Primož
       16 - Klančnik Domen
   TKK Tolmin
  Minuta  Igralec
  65'     15 - Kucalović Boban
       21 - Perše Dani
  68'     16 - Dowlin Bruce Allen
       6 - Rakušček Danjel
  85'     22 - Lapanja Jaka
       2 - Kutin Tim
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan