align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 22.09.19
   TEKMA: Fama Vipava - Elta Izola 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Vipava - Stadion Ob Beli Vipava    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Gerkman Borut
   2. pomočnik: Bohinc Urban
   Delegat: Koren Stojan
   POSTAVI
   Fama Vipava
Priimek in ime
  1  Želko Gašper (V,K)
  3  Beltram Luka
  6  Žižek Maxi Leon
  7  Keranović Alen
  8  Kandare Jure
  11  Žižmond Matej
  14  Panič Nardin Jakob
  16  Jamšek Sebastjan
  17  Tutuš Branko
  18  Kuhar Jaka
  20  Krečič Erik
   Elta Izola
Priimek in ime
  1  Počkaj Anže (V)
  2  Zonta Tadej
  3  Terčič Andrej (K)
  4  Vašl Scott
  5  Radovanović Blažo
  6  Mingotti Lucas
  7  Rodica Tomaž
  8  Žitko Jure
  9  Zugan Edi
  10  Zemljak Matej
  11  Ribič Žan
  Rezervni igralci
  5  Trošt Miha
  10  Sever Matic
  12  Nešković Sašo (V)
  13  Kodelja Enej
  15  Gruden Izak
  19  Vidmar Nejc
  Rezervni igralci
  12  Pejakić Davor (V)
  13  Zajec David
  14  Koščak Jan
  15  Šavle Patrik
  16  Golja Aljaž
  18  Memić Aldin
   TRENER
   Fama Vipava
   Mulahmetović Šefik
   Elta Izola
   Počkaj Damjan
   STRELCI
   Fama Vipava
   1 : 1 14 - Panič Nardin Jakob (81')
   Elta Izola
   0 : 1 9 - Zugan Edi (11')
   OPOMINJANI
   Fama Vipava
    18 - Kuhar Jaka (15')
    11 - Žižmond Matej (35')
    7 - Keranović Alen (77')
    13 - Kodelja Enej (90')
   Elta Izola
    6 - Mingotti Lucas (52')
   IZKLJUČENI
   Fama Vipava
   Elta Izola
   MENJAVE
   Fama Vipava
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Vidmar Nejc
       18 - Kuhar Jaka
  79'     13 - Kodelja Enej
       16 - Jamšek Sebastjan
   Elta Izola
  Minuta  Igralec
  71'     16 - Golja Aljaž
       8 - Žitko Jure
  88'     13 - Zajec David
       11 - Ribič Žan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan