align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 27.09.19
   TEKMA: Tinex Šenčur - Adria 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 200
   Glavni sodnik Golob Janko
   1. pomočnik: Šprah Robert
   2. pomočnik: Flajšman Jernej
   Delegat: Vidmar Blaž
   POSTAVI
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  2  Dedić David
  3  Parežanin Uroš
  5  Kačar Miha
  6  Lipovec Luka
  10  Markič Luka
  11  Kokalj Samo
  12  Vrečič Lenart (V)
  13  Jogić Ervin (K)
  14  Repnik Gašper
  20  Tramte Tine
  21  Ivanuša David
   Adria
Priimek in ime
  1  Radikon Matija (V)
  2  Masten Nik
  3  Hlede Tine (K)
  4  Umek Klemen
  5  Pečenko Jan
  8  Kompara Matija
  10  Bragato Luka
  11  Komel Vili
  16  Torkar Miha
  19  Klepac Boštjan
  20  Milijašević Miloš
  Rezervni igralci
  1  Gromilič Dino (V)
  4  Rozman Kristian
  7  Čarman Djuran Simon
  15  Šmid Klavdij
  17  Gvardjančič Jernej
  18  Šink Luka
  19  Ribnikar Gal
  Rezervni igralci
  6  Pavletič Erik
  7  Sirk Miha
  9  Klančič Ambrož
  12  Bon Enrico (V)
  14  Batič Jakob
  21  Krševan Matic
  22  Godnič Matej
   TRENER
   Tinex Šenčur
   Levstek Ivo
   Adria
   Kristančič Mitja
   STRELCI
   Tinex Šenčur
   1 : 0 21 - Ivanuša David (10')
   Adria
   OPOMINJANI
   Tinex Šenčur
    20 - Tramte Tine (44')
    6 - Lipovec Luka (62')
    14 - Repnik Gašper (80')
   Adria
    4 - Umek Klemen (39')
   IZKLJUČENI
   Tinex Šenčur
   Adria
   MENJAVE
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  62'     19 - Ribnikar Gal
       6 - Lipovec Luka
  70'     15 - Šmid Klavdij
       21 - Ivanuša David
  89'     7 - Čarman Djuran Simon
       14 - Repnik Gašper
  89'     4 - Rozman Kristian
       11 - Kokalj Samo
  89'     18 - Šink Luka
       20 - Tramte Tine
   Adria
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Sirk Miha
       11 - Komel Vili
  46'     22 - Godnič Matej
       5 - Pečenko Jan
  80'     14 - Batič Jakob
       16 - Torkar Miha
  80'     9 - Klančič Ambrož
       2 - Masten Nik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan