align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 28.09.19
   TEKMA: TKK Tolmin - Fama Vipava 1 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Tolmin - Športni park Brajda, Tolmin    Gledalcev: 200
   Glavni sodnik Kovačič Darjan
   1. pomočnik: Kolenc Leon
   2. pomočnik: Kos Damjan
   Delegat: Arhar Primož
   POSTAVI
   TKK Tolmin
Priimek in ime
  1  Mavrič Matej (V)
  2  Kutin Tim
  3  Kos Gregor
  4  Šturm Jani
  6  Rakušček Danjel (K)
  8  Kavčič Bine
  11  Lesjak Sebastian
  13  Šuligoj Matija
  16  Dowlin Bruce Allen
  20  Debenjak Grega
  21  Perše Dani
   Fama Vipava
Priimek in ime
  1  Želko Gašper (V)
  6  Žižek Maxi Leon
  7  Keranović Alen
  10  Božič Domen
  11  Žižmond Matej
  13  Kodelja Enej
  14  Panič Nardin Jakob
  15  Peršič Aljoša
  18  Kuhar Jaka
  19  Vidmar Nejc (K)
  20  Krečič Erik
  Rezervni igralci
  12  Konec Jaka (V)
  15  Kucalović Boban
  17  Kumer Nejc
  18  Rutar Luka
  19  Rutar Uroš
  22  Lapanja Jaka
  23  Kutin Nik
  Rezervni igralci
  2  Vuga Deni
  3  Beltram Luka
  4  Sever Matic
  5  Trošt Miha
  9  Leban Tilen
  17  Tutuš Branko
   TRENER
   TKK Tolmin
   Kragelj Jan
   Fama Vipava
   Mulahmetović Šefik
   STRELCI
   TKK Tolmin
   1 : 1 8 - Kavčič Bine (69')
   Fama Vipava
   0 : 1 7 - Keranović Alen (41')
   1 : 2 11 - Žižmond Matej (93')
   OPOMINJANI
   TKK Tolmin
    13 - Šuligoj Matija (26')
    3 - Kos Gregor (30')
    4 - Šturm Jani (63')
   Fama Vipava
    13 - Kodelja Enej (56')
    19 - Vidmar Nejc (82')
   IZKLJUČENI
   TKK Tolmin
    1 - Mavrič Matej (81')
   Fama Vipava
   MENJAVE
   TKK Tolmin
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Kucalović Boban
       11 - Lesjak Sebastian
  46'     17 - Kumer Nejc
       21 - Perše Dani
  78'     22 - Lapanja Jaka
       6 - Rakušček Danjel
  83'     12 - Konec Jaka
       2 - Kutin Tim
   Fama Vipava
  Minuta  Igralec
  78'     3 - Beltram Luka
       13 - Kodelja Enej
  78'     9 - Leban Tilen
       19 - Vidmar Nejc
  94'     2 - Vuga Deni
       20 - Krečič Erik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan