align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 28.09.19
   TEKMA: Primorje - Brinje Grosuplje 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Ajdovščina - Mestni stadion Ajdovščina    Gledalcev: 200
   Glavni sodnik Tozan Mateo
   1. pomočnik: Gornik Nejc
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Gustinčič Iztok
   POSTAVI
   Primorje
Priimek in ime
  6  Lukač Andrej
  8  Kuraj Anže
  10  Džuzdanović Amel (K)
  14  Leban Žan
  15  Dedić Haris
  18  Kodermac Leon
  20  Plavšič Vajde Nik
  22  Štrukelj Januš (V)
  23  Kodermac Jakob
  24  Kuraj Jaka
  25  Škarabot Matija
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  5  Božič Maj
  6  Hribar Matevž
  6  Klančnik Domen
  9  Dorniž Gregor
  10  Povh Matic
  15  Koler Nejc
  19  Šporar Rok
  20  Boh Denis (K)
  21  Škerl Filip
  Rezervni igralci
  1  Nabergoj Anže (V)
  2  Bole Blaž
  5  Podgoršek Žan
  11  Zavnik Matic
  16  Puc Aljaž
  17  Tragin Luka
  21  Nagode Tilen
  Rezervni igralci
  8  Mahič Al
  11  Rexhepi Florgent
  12  Jerman Žan Luka (V)
  13  Strajnar Nal
  14  Kočar Jernej
  17  Rozina Primož
  18  Einsiedler Andraž
   TRENER
   Primorje
   Brinje Grosuplje
   Markovič Goran
   STRELCI
   Primorje
   1 : 0 10 - Džuzdanović Amel (35')
   2 : 0 14 - Leban Žan (56')
   3 : 0 23 - Kodermac Jakob (75')
   Brinje Grosuplje
   OPOMINJANI
   Primorje
    8 - Kuraj Anže (59')
    14 - Leban Žan (62')
    23 - Kodermac Jakob (70')
   Brinje Grosuplje
   IZKLJUČENI
   Primorje
   Brinje Grosuplje
   MENJAVE
   Primorje
  Minuta  Igralec
  64'     11 - Zavnik Matic
       14 - Leban Žan
  79'     21 - Nagode Tilen
       20 - Plavšič Vajde Nik
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  54'     11 - Rexhepi Florgent
       6 - Hribar Matevž
  70'     13 - Strajnar Nal
       21 - Škerl Filip
  70'     8 - Mahič Al
       15 - Koler Nejc
  77'     18 - Einsiedler Andraž
       10 - Povh Matic
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan